Tusem offline hangi hoca nasıl?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
dromerr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Tusem offline hangi hoca nasıl?

Mesaj gönderen dromerr » Cum May 15, 2020 12:27 am

pediatrinin bir bölümü fena degil gibi geldi, Bayram hoca offline videosunun hizlandirilmisini anlatiyordu sanki , kaslarla ilgili olan bolum ve hucre kismi oyle bir izlenim olusturdu, fizyolojide eksikler var ama norofizyoloji kisminda onu duzeltecez demislerdi son durumu bilmiyorum.

@AlpErTunga soru cozumleri tam yuklenmemis miydi onu tam inceleyemedim acikcasi ???

fatobetul
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatobetul » Cum May 15, 2020 1:54 pm

bence tam bir fiyasko. biz dersane seçimi yaparken bu hocalar için seçmedik. her dersin major hocası anlatmalıydı. hiç bir mazeret bildirmeden bu şekilde bir uygulamayı kabul etmiyoruz malesef.

dendensi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dendensi » Cum May 15, 2020 5:46 pm

arkadaşlar dahiliyeyi kim anlatıyor nasıl hoca acaba

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzr May 17, 2020 12:29 am

AlpErTunga yazdı:
Cum May 15, 2020 6:37 pm
dromerr yazdı:
Cum May 15, 2020 12:27 am
pediatrinin bir bölümü fena degil gibi geldi, Bayram hoca offline videosunun hizlandirilmisini anlatiyordu sanki , kaslarla ilgili olan bolum ve hucre kismi oyle bir izlenim olusturdu, fizyolojide eksikler var ama norofizyoloji kisminda onu duzeltecez demislerdi son durumu bilmiyorum.

@AlpErTunga soru cozumleri tam yuklenmemis miydi onu tam inceleyemedim acikcasi ???
Valla ben aradim yeniden çekim olmayacak dediler. Artik offline salonlari açilinca orda dinlersiniz dediler. Yok soru cozum videolarini gosterdikleri kadarini yuklediler. Tamami yuklenmedi malesef. Pediatri ve kadin dogum mesela hic yok. Ama normalde olmasi lazim. 6 videoluk olanlar 9 video olacak vs. Dahiliyede endokrin hematoloji onkoloji eksik. Simdi yuklediler mi bilmiyorm ama en son yoktu. Aradim soyleriz teknik servise dendi. Tek ben degil diger kursiyerler de talep ederse oyle kabul gorur. O yuzden sizlerden ricam sizlerin de tusem ankarayi hafta içleri 10-17 arasinda arayip soylemeniz. Veya direk teknik servise soylememiz. Müdür ilgileniyosa müdüre de soyleyebiliriz ama nedense ankaranin müdürüne baglamiyor sekreterler. Canli bile gorusmek istedigim zamanlarda bize soyle diyorlardi.
Hocam yeni bie gelişme oldu mu

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzr May 17, 2020 5:46 pm

AlpErTunga yazdı:
Pzr May 17, 2020 2:22 pm
Malesef hicbir gelisme yok. Sanirim tek ben aradigimdan yapmiyorlar. Bir süru kişi aramasi lazim:( ben elimden geleni yaptim. 2 kere soyledim. Gerekirse tekrar soylerim ama malesef tek benim soylemem işe yaramiyor:(
Hocam bende birkaç arkadaşımla aradım ancak duvarla konsam daha iyiydi.kesinlikle hakkımızı yiyorlar

Kullanıcı avatarı
lanadelumab
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lanadelumab » Pzt May 18, 2020 4:30 am

dahiliye kadın dogum genel cerrahi nasıl bilen var mı acana? İlk dinlemem olacak dinlemeli müyim offları mı bwklemeliyim sizce yardımcı olabilir misiniz :(

FakirŞakir

Mesaj gönderen FakirŞakir » Pzt May 18, 2020 4:45 am

georgehagi yazdı:
Pzr May 17, 2020 6:01 pm
Tusem pişmanlıktır
Dedi data temsilcisi

Kullanıcı avatarı
drcello68
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drcello68 » Pzt May 18, 2020 4:46 am

lanadelumab yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:30 am
dahiliye kadın dogum genel cerrahi nasıl bilen var mı acana? İlk dinlemem olacak dinlemeli müyim offları mı bwklemeliyim sizce yardımcı olabilir misiniz :(
hocam benim dahiliyeden bi hemato bi de endokrin eksikti ikisi de yok kadın doğum dinleyeyim dedim açıkcası offline açılınca oktay ı 2 günde dinlemek daha mantıklı geldi . bence hiçbir ders dinlenesi değil adet yerini bulsun gibi iş yapmşlar

Kullanıcı avatarı
lanadelumab
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lanadelumab » Pzt May 18, 2020 4:55 am

drcello68 yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:46 am
lanadelumab yazdı:
Pzt May 18, 2020 4:30 am
hocam benim dahiliyeden bi hemato bi de endokrin eksikti ikisi de yok kadın doğum dinleyeyim dedim açıkcası offline açılınca oktay ı 2 günde dinlemek daha mantıklı geldi . bence hiçbir ders dinlenesi değil adet yerini bulsun gibi iş yapmşlar
Anladım hocam tesekkur ederim klinik sonraya kalsın onzaman :/anatomiyi cok begendim bennkeske hepsi öyle olsa

Drizmir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drizmir » Pzt May 18, 2020 9:46 am

Özensiz anlatılmış. Gerçekten iş olsun diye yapılmış. Özen gösteren iki üç ders var ki sonuna kadar her şeyi anlatan da bi anatomi mutlu hoca olmuş. Böyle her şeyi hızlıca geçmekle değinmekle olmuyor. 2 ayı aştı ders yok . Peki biz anatomi dışında ki dersleri ne yapacağız. İki hafta sonu olan koca koca dersler şimdi sıkıştırılmış, belki süreç uzayacak o zaman ne olacak.