YAVUZ ŞAHİN FARMAKOLOJİ KİTABI HK.?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Akınn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

YAVUZ ŞAHİN FARMAKOLOJİ KİTABI HK.?

Mesaj gönderen Akınn » Çrş Nis 22, 2020 4:33 pm

demko yazdı:
Çrş Nis 22, 2020 3:11 pm
Ben aldim yarisini 1.5 gunde bitirdim ama kalan yarisina gucum yetmedi baska derse gectim. kitap cok dolu. 140 sayfa ama her cumlesi dolu. Guzel olan tarafi ezberletiyor ve gorseli yavuz hocanin sayfa sayfa taktigiyle guzel hazirlanmis. soru yakalatacak mi bakacagiz.
Hocam içerik yeterli midir sizce? Video dinlediniz mi, o gerekli mi?

demko
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen demko » Prş Nis 23, 2020 1:59 pm

Ben kombinlemeyi dusunuyorum checklistler ve farmakale ile , icerik yeterli gibi duruyor, video dinlemedim

Kullanıcı avatarı
slymnayvaz
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen slymnayvaz » Prş Nis 23, 2020 2:14 pm

Ben çok memnunum herkese öneririm
M.K.ATATURK.

drburakt
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drburakt » Sal May 26, 2020 10:42 pm

hortlatıyorum ama kullanan var mı yorum yapabilecek?

machupichu
VIP
VIP

Mesaj gönderen machupichu » Çrş May 27, 2020 12:36 am

Ben aldım kitabı. Hayati kaleden de dinlemiştim. İkisininde iyi yönleri var. Hayati hocanın anlatış tarzı akılda çok tutucu oluyor. Yavuz şahin'inin kitabı ise tablolar özetler açısından çok zengin kesinlikle harika bir kitap. Checklistlerle de birleştirince çok iyi oluyor. Fakat Hayati hoca hem anlatış tarzıyla hem checklistleriyle daha yardımcı olacağını düşünüyorum

Natures
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Natures » Cum Haz 12, 2020 7:34 pm

Yavuz hocanın biyokimya kitabından çok memnun kalıp farmakoloji kitabında hayal kırıklığına uğrayanlardanım. Hakkımı da helal etmiyorum zerre verilen paranın hakkını veren kitap değil.
Burdan farmakoloji kaynak arayışına girmiş olan arkadaşlara söylemek istediğim şey yılların birikimine sahip hocalar dururken sakın ola yavuz hocanın farmakoloji kitabına dönüp bakmayın, paranıza yazık, emeğinize yazık, çalışırken sinir krizi geçirip sövüp sayabilirsiniz.
Yavuz hoca biyokimya çok iyi çıkış yaptı bunun vermiş olduğu özgüveni de arkasına alarak daha çok para kazanmak için bilmediği alanlara el atmaya başladı.
Yılların tercübesi hocaların çok güzel, kısacık hemen hemen bütün soruları yakalayan notları dururken macera aramayın. Tusda en yapılabilitesi yükse ,çalışmanın karşılığını en iyi veren dersten o kadar çalışmaya rağmen 15 doğru yaparsınız çok üzülürsünüz.
Bu kadar eleştiriden sonra bence farmakoloji için en iyi kaynak ihsan hoca slayt notu+farmakale hızlı tekrar notudur.
Burada ve başka forumlarda reklam kokan yorumlara inanmayın kendinize de yazık etmeyin.
Özetle uzak durun arkadaşlar, almayın aldırtmayın, macera aramayın, amerikayı yeniden keşfetmeye kalkmayın.
Not: normalde forumdaki yazıları okuyup çıkardım sırf bu konudaki sinirim yatışsın diye bu yorumu yazdım