TIPAKADEMİSİ REZALETİ

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Dr.meibo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TIPAKADEMİSİ REZALETİ

Mesaj gönderen Dr.meibo » Cmt Ağu 01, 2020 9:29 am

dr_forky yazdı:
Çrş Tem 29, 2020 6:54 pm
Merhaba arkadaşlar bugün dershanecilik mantığını kıracağım deyip dershanelerden daha beter bir hal alan tıpakademisi kampının fiyatlarını size göstereceğim.4 dersin ek indirimleri saymazsak soru+ konu kampı toplam 5800 lirayı buluyor.Yavuz hocanın siteyi takip ettiğini bildiğimden ona bir soru sormak istiyorum.Öğrencilere kolaylık(!) olsun ve dershanecilerin batağına düşmesinler diye açtığınız tıpakademisinin bu fiyatlarını vicdanınıza sığdırabiliyor musunuz hocam ? 18 günlük eğitim için bunu verebilecek kaç tane insan var ? Yine parası olanın 5-0 önde olduğu aşağılık bir sisteme alet ettiniz kendinizi ama para her şey değildir umarım herkes anlar bir gün bunu (pek sanmıyorum ama)

https://www.casimages.com/i/200729061508477255.png.html

Dr_forky siteye katkisi olan bir uyuydi. Son olarak bu başlığı açtı ve banlandi. Yazdıkları yuzunden mi banlandi acaba?

insitu
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen insitu » Cmt Ağu 01, 2020 3:48 pm

Ben bu dönem dershaneye gitmedim. Yavuz hocayı İnstagramdan takip ettiğim İçin biyokimya ve farmasını aldım. Biyokimyası güzel ancak eski Tusem öğrencisi olarak saygın hocanın anlatımını tutmadığını söyleyebilirim. Farmakoloji ise çok eksik ve yanlış bilgilerle dolu, farmadan hiç memnun kalmadım. Biyokimyanın da zaten her yerde videoları ve kitap PDFi dolaşıyormuş sonradan öğrendim ve kendimi enayi gibi hissettim benim para ile 3 giriş hakkı aldığım videolara millet sınırsız ve ücretsiz erişiyormuş.

badboy44
VIP
VIP

Mesaj gönderen badboy44 » Cmt Ağu 01, 2020 3:59 pm

pandaw yazdı:
Prş Tem 30, 2020 3:46 pm
başlığı rezalet olarak açmak çok uygunsuz olmuş
her hoşumuza gitemeyen duruma rezalet dersek bu işin içinden çıkılmaz .
diğer dersanelerden ucuz olmasına rağmen size pahalı gelmiş olabilir saygı duyarım ama bunu da almak zorunda değilsiniz.
429 liraya bence kamptan bile daha iyi bi içeriğe 3 defa dinleme hakkıyla beraber sahip olabilirsiniz.
çok tartışılan farmayı da dinledim ve çok beğendim ( benim farmakolojim sıfırdır bir ölçüt değilim sıkılmadan anlayarak dinlememi sağladı)
soru tutturur tutturmaz bir şey diyemem ama tüm videoları izlemeden de yorum yapanların gazına gelmemek gerekir.ihsan hoca tabiki daha iyi olabilir ama bu yavuz hocanın köü olduğu anlamına gelmez.
her yazdığınıza bire bir katılıyorum hocam.
ihsan hocadan farma dinlemiştim slayt şeklinde anlattığı için benim için konu bütünlüğü kopuyor anlamam zorlaşıyor.
yavuz hocanın farma kitabı belki piyasadaki en iyi özetlenmiş 1-2 sayfada o konuyu bitiren kitaptır.
anlatımı tabiki de biyokimya ve mikro gibi değil ama çok kötü de değil.
zaten farmada temel bilimlerde amaç olduğunca tekrar etmekte. bana göre tekrara en uygun farma notu yavuz hocanın notudur.

tusiyerspor
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusiyerspor » Cmt Ağu 01, 2020 5:43 pm

Bilmiyorum belki bana hitap etmemiştir ama Yavuz hocanın farmakoloji videolarını beğenmedim. Bir kısmını izledim, tamamlamayı düşünmüyorum. İhsan hoca ile devam etmek benim için daha iyi olacak gibi.

Bilalalib
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Bilalalib » Sal Ağu 04, 2020 1:33 pm

Yavuz hoca feyyaz hoca başlığı görmüş heralde instagramdan açıklama yapmışlar.

Omepatrilat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Omepatrilat » Sal Ağu 04, 2020 3:26 pm

senden benden çok dolanıyorlar buralarda merak etmeyin :)

Omepatrilat
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Omepatrilat » Sal Ağu 04, 2020 3:43 pm

Omepatrilat yazdı:
Sal Ağu 04, 2020 3:26 pm
senden benden çok dolanıyorlar buralarda merak etmeyin :)
ayrıca her olumsuzluğa REZALET diye başlık açılırsa yakında gerçek rezaletleri pseudolardan ayırt edemeyeceğiz