tusmer online

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Smllgh
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

tusmer online

Mesaj gönderen Smllgh » Sal Eyl 10, 2019 2:22 pm

devdas yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:18 pm
Smllgh yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:15 pm
devdas yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:12 pm

çok pahalı ya ben o fiayata tusword u terih ederim
Tusworld un online dersleri var mı
var hocam o da çok pahalı
Tusworld un olmadığı şehirler için de var mı
Bir de ücretleri ne kadar acaba

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Sal Eyl 10, 2019 2:27 pm

TUSWORLD inceledim,fikirlerimi paylaşayım : genel cerrahi,patoloji,küçük staj,kadın doğum iyi,pediatri Tusem'den Özgür aydın hoca gelmiş,onu alırsanız iyi,değilse kötü,dahiliye idare eder fakat TUSWORLD TEMEL BİLİMLER ÇOK KÖTÜ,farma AHMET ALTUN varsa iyi hep olmuyor,TUSWORLD alacaksanız asla tüm paket almayın,ayrıca pazarlık yapın,sitedeki fiyatlar hep abartılı,görüşürseniz fiyat düşerler,Ahmet Erkek hoca VIP grup da veriyoruz derler,bence çok gereksiz...

Smllgh
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Smllgh » Sal Eyl 10, 2019 2:55 pm

Tusworld online Türkiye geneli mi bir ara görüştüğümde online yok demişlerdi
Çünkü benim bulunduğum şehirde tusworld yok

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Sal Eyl 10, 2019 2:56 pm

Smllgh yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:55 pm
online hala yok,offline var

Smllgh
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Smllgh » Sal Eyl 10, 2019 2:58 pm

omerhekim yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:56 pm
Smllgh yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 2:55 pm
online hala yok,offline var
Tabi bunun içinde kendi şehrinde olmak lazim sanırım değil mi

gnaidk
VIP
VIP

Mesaj gönderen gnaidk » Sal Eyl 10, 2019 3:50 pm

Hala nasıl fahiş fiyatşar çekiliyor. Ayrıca 4000 liradan 7000 lşraya çıkmak nasıl bir artıştır. Kayıt yaptırmadan önce mutlaka referansları dikkatli inceleyin

Sahinde
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Sahinde » Sal Oca 07, 2020 10:19 am

Tuswold de klinik küçük stajlar hariç iyidir temel de de Alp hocanın patolojisi çok iyidir tüm patolojiyi bayıla bayıla dinler öğrenirsiniz ama fizyolojinin kitabı da hocası da kötü sonuç olarak fizyoloji küçük stajlar kesinlikle başka kaynaktan okunmalı geri kalanları iyi diyebilirim

Masterhilti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Masterhilti » Sal Oca 07, 2020 11:07 pm

omerhekim yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 12:29 pm
Ben offline aldım,memnun kaldım 1-Klinik hocaları aynı zamanda yandal hocaları,yani kaliteli 2-temel hocaları farma ,pato ,histo,fizyo güzel, anatomi mikrop ve biyokimya idare eder ama slayt ve notları güzel 3-güncel anlattıkları derslerin kitapları zaten ücretsiz,extra slaytları da indirebiliyorsun,bu hiçbir dersanede yok. 4-genel olarak görüntü ve ses kalitesi süper,bu da hiçbir kurumda yok,ayrıca SINIRSIZ:) NOT : Kurumla hiçbir alakam yok,tesadüfen tanıştım ,çok beğendim,reklamı az diye az tanınıyor,tavsiye ederim,başka soru varsa özelden cevaplarım,kolay gelsin...
ömer hekim kardeşim o kadar açık ki tusmer tarafından paylaştığın gönderiler orda çalıştığın yada anlatayım geçenlerde data time world diye bir başlık vardı yine bu forumda okuyun orda yazmışsın hiç bir kurum ile alakam yok arştırdım şu iyi bu iyi ggibi yorum yapıyor ismi geçmezken bile tusmer var araştırın şu dersane kötü gibi yorumlarını okudum hiç yakışmıyor sana pirimi burdan böyle yapman üzücü tusmerin online tus yapmadığını 3 yıldır bilmeyen yok temel bilimler hocaları dahi yok açın sorun 2 branş yandal yapıyor o kadar 2-3 şube açtı aday bulamadı mersinde ki yerine tusworld taşındı öğrencileri ile mahkemelik mersin üniversitesindeyim ben şuan biliyorum sonra gelip kendi yer tutup yine birşey yapamadı sanırım öğrencilerden duyuyorumbunları ...bir yerde alakam yok yazıp bir yerde şu rakama kayıt oldum demen hiç mi hiç hoş değil ARAŞTIRIN ARAYIN ARKADAŞLAR BURALARDAN FİKİR ALMAYIN BİREBİR GÖRÜŞÜN FAYDALANACAĞINIZ KURUMLA

omerhekim
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen omerhekim » Çrş Oca 08, 2020 10:35 am

Masterhilti yazdı:
Sal Oca 07, 2020 11:07 pm
omerhekim yazdı:
Sal Eyl 10, 2019 12:29 pm
Ben offline aldım,memnun kaldım 1-Klinik hocaları aynı zamanda yandal hocaları,yani kaliteli 2-temel hocaları farma ,pato ,histo,fizyo güzel, anatomi mikrop ve biyokimya idare eder ama slayt ve notları güzel 3-güncel anlattıkları derslerin kitapları zaten ücretsiz,extra slaytları da indirebiliyorsun,bu hiçbir dersanede yok. 4-genel olarak görüntü ve ses kalitesi süper,bu da hiçbir kurumda yok,ayrıca SINIRSIZ:) NOT : Kurumla hiçbir alakam yok,tesadüfen tanıştım ,çok beğendim,reklamı az diye az tanınıyor,tavsiye ederim,başka soru varsa özelden cevaplarım,kolay gelsin...
ömer hekim kardeşim o kadar açık ki tusmer tarafından paylaştığın gönderiler orda çalıştığın yada anlatayım geçenlerde data time world diye bir başlık vardı yine bu forumda okuyun orda yazmışsın hiç bir kurum ile alakam yok arştırdım şu iyi bu iyi ggibi yorum yapıyor ismi geçmezken bile tusmer var araştırın şu dersane kötü gibi yorumlarını okudum hiç yakışmıyor sana pirimi burdan böyle yapman üzücü tusmerin online tus yapmadığını 3 yıldır bilmeyen yok temel bilimler hocaları dahi yok açın sorun 2 branş yandal yapıyor o kadar 2-3 şube açtı aday bulamadı mersinde ki yerine tusworld taşındı öğrencileri ile mahkemelik mersin üniversitesindeyim ben şuan biliyorum sonra gelip kendi yer tutup yine birşey yapamadı sanırım öğrencilerden duyuyorumbunları ...bir yerde alakam yok yazıp bir yerde şu rakama kayıt oldum demen hiç mi hiç hoş değil ARAŞTIRIN ARAYIN ARKADAŞLAR BURALARDAN FİKİR ALMAYIN BİREBİR GÖRÜŞÜN FAYDALANACAĞINIZ KURUMLA
Değerli meslekdaşım,manüpilasyonlar o kadar yoğun ki,sen de haklısın.Hepimiz obsesif olduk,ben de obsesif olduğum için her kuruma girdim çıktım ve yine obsesif olduğum için burada yazdıklarıma hep hiç bir kurumla alakam yoktur cümlesini ekledim.Yazdıklarıma gelince:Ben tusmer offline aldım,günceldi ve yukarıda yazdıklarımı gördüm,online ve diğer sıkıntıları bilemem,o konulara da değinmediğimi görebilirsin.Gördüğüm her kurumun artı ve eksi yönlerini yazıyorum.Yanlız tek bir kurum var Primertus,kusura bakmasınlar onda beğenecek nokta bulamadım.Yalan yazmam,bilmediğim şeyi yazmam,gözlemlerimi yazarım,kimse de bana uymak zorunda değil,iyi çalışmalar.

Masterhilti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Masterhilti » Çrş Oca 08, 2020 11:05 am

değerli hocam o kadar çok haklısın ücretli gruplar vs aşırı karşıyım hekimin zekası ile alay ediyorlar 20-30 saalik videolar ile kazandırdıklarını iddia ediyorlar forum başlığı tusmer olduğu için yazdım bende görüştüm inceledim hocam 2 yıldır hazırlandım kazandım şükür ama hala bakıyorum offline diyor sorun bu online değil tusworld gibi offline satıyor hala benim bbildiğim Primertus ve Tustime var tek online yapan tustime offline kapatıyor ama Primertus kapatmıyır diye biliyorum tusmer sadece yandal yapıyor 1-2 branş ama tus 11 branş takdir edesin ki anatomide yapacaksın fizyoda hepsine hakimiyet gerrek emin ol herkes herşeyi araştırıyor şu süreçte dataya giden tusemin hocasının soru bankasını alıyor yada tam tersi önemli olan kurumdan çok adayın kendi başarısı hedefi ve eksiğini bilmesi ama takıldığım nokta başlık tusmer online diye böyle bir durum yok tusmer offline olmalı 3-4 yıl önceki kayıt aynı şeyi mardinde bir arkadaşımdan da duydum tusworld için bazı offlineler çok eski ama burda yazarken biraz daha gerçekçi yazmakta fayda olduğunu düşünüyorum herkese başarılar..

“Genel” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir