Son tustan sonra hangi hoca hangi konu kitabı hangi soru bankası?

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
thegodfather
VIP
VIP

Son tustan sonra hangi hoca hangi konu kitabı hangi soru bankası?

Mesaj gönderen thegodfather » Çrş Mar 06, 2019 11:25 pm

Drkeremito yazdı:
Çrş Mar 06, 2019 9:35 pm
Kesinlikle anatomi mutlu hocanın kitabı 14 soruda 14 yaptı,farmakoloji hayati hoca var 50 sayfalık notunda 16 sorusu banko vardı. Genel cerrahi Levent kodal, pediyatri özgür hoca tek geçerim, dahiliye aziz, Atilla hoca, biyokimya hepsi bu TUS’ta sınıfta kaldı bence, mikrop Altan hoca, pato sanırım gis pato iyi anlatan kimse o iyi yapmıştır. Kadın Doğum Oktay kaymak Diyebilirim
Mutlu hocanın kitabı dediğiniz hangisi acaba ?

drhkmtzcn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drhkmtzcn » Prş Mar 07, 2019 9:35 am

Mutlu hocanınki Tusem anatomi kitabı.
Pediatrist Ahmet hocanın notları var mı ayrı, yoksa data fasikülü şeklinde mi ????

Kullanıcı avatarı
itshkilickaya
VIP
VIP

Mesaj gönderen itshkilickaya » Prş Mar 07, 2019 12:40 pm

Arkadaşlar saydığınız isimlerin soru kitapları da var mı 6 ay kala konu kitabı değiştirilmez ancak soru bankası çözülebilir

tusibus
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusibus » Prş Mar 07, 2019 9:40 pm

Farmakolojide sıkıntı yaşıyorum diyenlere şiddetle tusem hayati hocayı öneriyorum. Bana Farma yaptırdıysa herkes yapar 19 doğrum var..

Drbeggyycn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drbeggyycn » Prş Mar 07, 2019 10:45 pm

Hep klasik bir liste vardır ya ona uymayı düşünüyordum ama değiştir dediginiz var mı arasında?
Anatomi-smt
Geriye kalan tüm temel- tusem (dershane oydu)
Genel.cerrahi _ levent kodal
Geriye kalan klinik - tusem

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Pzt Haz 17, 2019 3:54 pm

Smt offlinelar hakkında güncel yorum alabilir miyim?

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Pzt Haz 17, 2019 7:01 pm

klinikte soru görmek ( çözmek demiyorum görmek) özellikle ydus sorularına bakmadan girmemek gerek ben kendim her sınav en az her bölümden 1-2 birebir yada benzeri soru görüyorum özellikle pediyatri eski yduslardan çekiyor arkadaşın dediği gibi yakın zaman da sorulan bir soru vardı bebeklerde tansiyon takibi ne zaman yapılır diye cevabı 3 tü sanırım o soru 2007 ydus sorusu olması gerek
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

lightblue
VIP
VIP

Mesaj gönderen lightblue » Sal Haz 18, 2019 3:00 pm

Ezgisu yazdı:
Pzt Haz 17, 2019 3:54 pm
Hocam ben 3 defa offline olarak dinledim biri sınavdan 1 sene önce 2 si de sınava yakın.Onun dışında bir kere de kitaptan tekrar ettim.Açıkçası çok üstüne eğildiğim bir ders değildi anatomi ama 10.25 net yaptım 2 soruyu da değiştirmiştim.Değiştirdiklerimde de ilk yaptıklarım doğruymuş.Daha hakim olarak çalışıp girsem 1 yanlışla çıkardım.Benim girdiğim ilk sınavdı 2019 şubat o yüzden sadece bu sınavı değerlendirebildim ama çevremde önceki sınavlara giren arkadaşlarım da smt offlineları ile iyi sonuçlar almıştı.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Prş Haz 20, 2019 10:09 am

lightblue yazdı:
Sal Haz 18, 2019 3:00 pm
Ezgisu yazdı:
Pzt Haz 17, 2019 3:54 pm
Hocam ben 3 defa offline olarak dinledim biri sınavdan 1 sene önce 2 si de sınava yakın.Onun dışında bir kere de kitaptan tekrar ettim.Açıkçası çok üstüne eğildiğim bir ders değildi anatomi ama 10.25 net yaptım 2 soruyu da değiştirmiştim.Değiştirdiklerimde de ilk yaptıklarım doğruymuş.Daha hakim olarak çalışıp girsem 1 yanlışla çıkardım.Benim girdiğim ilk sınavdı 2019 şubat o yüzden sadece bu sınavı değerlendirebildim ama çevremde önceki sınavlara giren arkadaşlarım da smt offlineları ile iyi sonuçlar almıştı.
Tesekkürler
Yine smtden çalışacagım ben de.

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Prş Haz 20, 2019 10:15 am

Merhaba,
Fizyoloji kitabım tusdatanınkiydi. Ek olarak klinisyen soru bankasıyla beraber fizyoyu bitirdim.
Memnun kaldıgımı söyleyebilirim. Okurken soru potansiyeli olan yerleri atlayabiliyoruz. Konu sonrası soru görmek iyi oldu.

Patoya geçtim kitabım emrullah hocanın kitabı. Soru kitabı çıkartmış ama kitabı zaten çok güzel oldugu için gerek var mı bilemedim. Ya da tusem pato konu yanında klinisyen pato mu çözsem?
Yoksa deneme mi çözsem ?

Bugün bu soruya cevaplarınızla akşamki çalışmam şekillenecek 😆☺️🥰