Altan hoca mikrobiyoloji 2014 ile 2016-18 basımı arasındaki fark fazla mı? Bilen arkadaş var mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
Kullanıcı avatarı
isaac
VIP
VIP

Altan hoca mikrobiyoloji 2014 ile 2016-18 basımı arasındaki fark fazla mı? Bilen arkadaş var mı?

Mesaj gönderen isaac » Prş Eyl 27, 2018 3:43 pm

Merhaba arkadaşlar. 2014 de Altan hocanın mb kitabını doldurmuştum. şimdi 2018 basım çıkmış. tusa 140 gün kaldı ve kitapları ilk defa okumaya başladım. yeni kitabın pdf si de elimde mevcut , yeni kitap da sipariş edebilirim ancak çok kararsızım. eski kitaptan pdf ile eksikleri doldursam çok zaman alır mı yoksa fark çok yeni kitabı doldurmak mı mantıklı? mb olmazsa olmaz derslerden oldugundan çok ikilemde kaldım

ek olarak Altan hoca derste çok not aldırdı mı yoksa sadece çizdirdi mi?
teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
ladyinred
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen ladyinred » Prş Eyl 27, 2018 4:06 pm

Altan hocanın beyaz kapaklı kitabı yılların aynı kitabı sanırım. En sonra mavi kapaklı kitap olarak güncellendi. @AlpErTunga arkadaş bir konu başlığında mavi kapaklı kitap ile beyaz kapaklıyı karşılaştırıyordu. O başlığa bir bakın isterseniz. Üzerine ekleme yapabilirseniz eğer boşuna yeni kitap sipariş etmeyin.

Altan hoca hep tablodan gidiyor. Tablo üzerine yazdırıyor, kodlama yapıyor. Onun harici normal yazıyı kendi çizdirmiyor.

Bi de altan hocayı önceden dinlemişseniz yani alışkansanız; ses kaydını 1.5 a falan alıp 3 günde dinleyip bitirirsiniz. Hatırlatmak maksatlı yapabilirsiniz
Resim