SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

SON 2 AYDA 65'E ÇIKABİLMEK İÇİN PSİKOLOJİK DESTEK :(

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:23 pm

drsurgeon yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 12:02 pm
darkblue yazdı:
Pzr Haz 17, 2018 5:17 pm
@dr_fege funda hocam tercihiniz nere oldu acaba? Hem evli hem çocuklu kısa zamanda da böylesine bir başarı gerçekten tebrikler!
Hocam onun adına ben cevap vereyim isterseniz funda ablayla ayni hastanede çalışıyoruz kendisi cok fazla takip etmiyor artik siteyi roportaji sitede gectiginde de aramizda konusurken ben bahsettim sonra kendisi yorum yazma ihtiyaci hissetmis vs... ege dermayi kazandi kendisi :)
Tesekkurler fatih😊 (evet cok fazla girmiyorum)

whiteglasses
VIP
VIP

Mesaj gönderen whiteglasses » Pzt Haz 18, 2018 10:27 pm

dr_fege yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 10:23 pm
drsurgeon yazdı:
darkblue yazdı:
@dr_fege funda hocam tercihiniz nere oldu acaba? Hem evli hem çocuklu kısa zamanda da böylesine bir başarı gerçekten tebrikler!
Hocam onun adına ben cevap vereyim isterseniz funda ablayla ayni hastanede çalışıyoruz kendisi cok fazla takip etmiyor artik siteyi roportaji sitede gectiginde de aramizda konusurken ben bahsettim sonra kendisi yorum yazma ihtiyaci hissetmis vs... ege dermayi kazandi kendisi :)
Tesekkurler fatih😊 (evet cok fazla girmiyorum)
hocam dersleri kaç kez dinlediniz sonrasında ezber yaparak kaç okuma yapabildiniz kampa katıldınız mı günlük kaç saat çalışmayla ilerlediniz bu konularda tecrübelerinizi paylaşır mısınız

dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:30 pm

whiteglasses yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 1:50 pm
drsurgeon yazdı:
darkblue yazdı:

hocam dersleri bir kez mi dinlemiş toplamda kaç kez okumuş notları bir de kampa katılmış mı bu konularda bizi aydınlatabilir mi acaba ya da sizin aracılığınızla :)

Sevgili meslektasim maalesef soyledigime siz de inanmayacaksiniz ama soyleyeyim. 1 kez dinleyip toplam 2 kez okudum. Okuma degil ezberleme. (2 kez okudum sadece, kahretsin cok zekiyim demiyorum! Essek(!) gibi ezber yaptim diyorum. Arkadaslarim 3 gunde genel cerrahi bitirirken, toplam 17 gun genel cerrahi okudum....Olmaz diyenlere inanmayin, kendinize bastan set koymayin. Olur 15 puan da olur 20 puan da. Bastan yenilgiyi kabul etmeyin. Kendinize guvenin. Bu sinav son sinaviniz olsun. Ben hepinize guveniyorum. Turkiyenin en akilli kesimisiniz. Hoscakalin.

dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:31 pm

Kamp gereksiz vakit kaybi. Hedef yuksekse onermiyorum. Kendi basiniza daha verimli gecer. Kampa giden arkadaslarim cok yorulduklari icin tekrar yapamadilar. Tekrar olmadiktan sonra anlami yok.

whiteglasses
VIP
VIP

Mesaj gönderen whiteglasses » Pzt Haz 18, 2018 10:35 pm

dr_fege yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 10:31 pm
Kamp gereksiz vakit kaybi. Hedef yuksekse onermiyorum. Kendi basiniza daha verimli gecer. Kampa giden arkadaslarim cok yorulduklari icin tekrar yapamadilar. Tekrar olmadiktan sonra anlami yok.
elbette inanıyoruz hocam size ve herkese tecrübelerini samimiyetli aktaran herkese ümit var olmak için inanıyoruz. yanıtınız için çok teşekkür ederim bir de son soru olarak tustime ın kitaplarından memnun muydunuz hocam datadan derece yapmış arkadaşımdan edindiğim dolu kaynaklarla çalışmak ya da time da devam etmek arasında kararsızım bu yüzden fikrinizi soruyorum

dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:38 pm

Varolan tus whatsapp gruplarinin coguna katildim desem yalan olmaz sanirim😁 tts sart extra soru kaynagina gerek yok. Vakit varsa cozulebilir. Katildigim gruplardan gunluk sanirim 300 e yakin soru atiliyordu. Gece yatmadan ve molalarimda onlara bakiyordum. Her kaynaktan soru oluyordu. Begendiklerimi de kucuk not defterime kaydetmistim. Son 3 gun onlari okudum.

dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:40 pm

Kaynak degistirmek sadece vakit kaybi... gorsel hafizaniz neye aliskinsa ondan devam. Yeni baslayanlar icin dahiliye(eksik ve hatalar var) haric tustime oneririm. (Pediatrisi textbook gibi sıkıcı ama oldukca ogretici.) Hangi kaynak olursa olsun ses kaydi dinleyin. Degistirilen guncel bilgiler oluyor

whiteglasses
VIP
VIP

Mesaj gönderen whiteglasses » Pzt Haz 18, 2018 10:42 pm

dr_fege yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 10:40 pm
Kaynak degistirmek sadece vakit kaybi... gorsel hafizaniz neye aliskinsa ondan devam. Yeni baslayanlar icin dahiliye(eksik ve hatalar var) haric tustime oneririm. (Pediatrisi textbook gibi sıkıcı ama oldukca ogretici.) Hangi kaynak olursa olsun ses kaydi dinleyin. Degistirilen guncel bilgiler oluyor
teşekkürler hocam cevap verdiğiniz için. saolun. yolunuz açık olsun. inşallah darısı başımıza :)

dr_fege
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen dr_fege » Pzt Haz 18, 2018 10:45 pm

Sizlerin de yollari acik olsun. Cok guzel seyler olacak. Inanin😇 kolayliklar

tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tani » Pzt Haz 18, 2018 11:45 pm

dr_fege yazdı:
Pzt Haz 18, 2018 10:45 pm
Sizlerin de yollari acik olsun. Cok guzel seyler olacak. Inanin😇 kolayliklar
Hıcam ezber yaptım demişsiniz kısa aralıklarla hep tekrar mı ettiniz peki kaç günde bir mesela