GÜNCEL SES KAYITLARININ DOKÜMANTE EDİLMESİ (Word-pdf)

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

drsrap
VIP
VIP

GÜNCEL SES KAYITLARININ DOKÜMANTE EDİLMESİ (Word-pdf)

Mesaj gönderen drsrap » Pzr Tem 12, 2020 10:11 pm

Arkadaşlar evet kolay bir şey değil, o gün petko hocamız kayıtları bana yolladığında öğlen yazmaya başladım. Tüm düzenlemeleri falan bitirdiğimde sabah neredeyse 4-5 olmuştu. Yine de bitirdim, sarkıtsam sürekli aksardı, bir işim çıkardı. Çünkü şu kadar gün içinde bitireceğiz diye konuşuldu, insanlar ona göre planlarını yapmışlardır, nota ihtiyaçları olur diye düşündüm. Mesela ben şu an patoloji çalışıyorum, bir iki güne bitiririm inşallah, bu nottan kendi yazdığım kısım haricinde maalesef faydalanamıyorum. Umarım bir sonraki tekrarımda okuma şansım olur :pray_tone1:

petko
VIP
VIP

Mesaj gönderen petko » Pzr Tem 12, 2020 11:32 pm

drsrap yazdı:
Pzr Tem 12, 2020 10:11 pm
Arkadaşlar evet kolay bir şey değil, o gün petko hocamız kayıtları bana yolladığında öğlen yazmaya başladım. Tüm düzenlemeleri falan bitirdiğimde sabah neredeyse 4-5 olmuştu. Yine de bitirdim, sarkıtsam sürekli aksardı, bir işim çıkardı. Çünkü şu kadar gün içinde bitireceğiz diye konuşuldu, insanlar ona göre planlarını yapmışlardır, nota ihtiyaçları olur diye düşündüm. Mesela ben şu an patoloji çalışıyorum, bir iki güne bitiririm inşallah, bu nottan kendi yazdığım kısım haricinde maalesef faydalanamıyorum. Umarım bir sonraki tekrarımda okuma şansım olur :pray_tone1:
Hele ben hocam bu organizasyon işi benden 3-4 gün aldı düzeltme de 1 gün onun için söz veren arkadaşlara diyorum 4- 5 gün içinde bitirelim bu işi sonuçta hepimiz birlikte bu işi başladık verilen emeklere saygı olsun

drsrap
VIP
VIP

Mesaj gönderen drsrap » Pzr Tem 12, 2020 11:37 pm

petko yazdı:
Pzr Tem 12, 2020 11:32 pm
drsrap yazdı:
Pzr Tem 12, 2020 10:11 pm
Hele ben hocam bu organizasyon işi benden 3-4 gün aldı düzeltme de 1 gün onun için söz veren arkadaşlara diyorum 4- 5 gün içinde bitirelim bu işi sonuçta hepimiz birlikte bu işi başladık verilen emeklere saygı olsun
Hocam aynen, hele sizin emeğiniz gerçekten çok büyük. Ellerinize sağlık. Umarım bir an önce biter.

nervium
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nervium » Pzt Tem 13, 2020 12:52 am

birde benim gibi vip olmayıp bu işe bir katkı sağlayarak ses kayıtlarını edinebileceğini düşünüp çalışma programını ona göre düzenleyenler de vardır muhakkak. ben pato ve anatomi ses kayıtları dinleyerek başladım 90 günlük sınav programıma. devamınıda yaparız diyerek. bu dersler bitince yeni bir sisteme geçmekte can sıkıcı olacak proje ilerleyemediği için.

nervium
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nervium » Pzt Tem 13, 2020 12:55 am

o yüzden en azından vip olmayan arkadaşlara ricam elimizdeki fırsatı iyi değerlendirelim. hem siteye hem kendimize bir katkı sunmuş oluruz. drsarpın dediği gibi aslında bir günlük mesai ile bitirilecek bir iş. karşılığında alınacak ödül yapılacak işten çok daha değerli bence.

petko
VIP
VIP

Mesaj gönderen petko » Pzt Tem 13, 2020 8:46 am

ARKADAŞLAR TOPLAM 26 KİŞİ GÖNDERDİ ŞİMDİYE KADAR EMEĞE GEÇEN HER KESE TEŞEKKÜRLER

nerdenduydun
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nerdenduydun » Pzt Tem 13, 2020 10:26 am

petko yazdı:
Pzt Tem 13, 2020 8:46 am
ARKADAŞLAR TOPLAM 26 KİŞİ GÖNDERDİ ŞİMDİYE KADAR EMEĞE GEÇEN HER KESE TEŞEKKÜRLER
ben işyerinde aralarda hasta bakarak bir günde tamamladım ikinci günde kontrol ettim çok zor olduğunu düşünmüyorum :) mesajda belirttim ama kaynamış olabilir buradan da diyorum göndermeyen olursa ya da vazgeçen belirtsin petko hocama onun yerine de tekrardan yapabilirim problem değil elimden geldiğince yardımcı olmak isterim siteye

petko
VIP
VIP

Mesaj gönderen petko » Prş Tem 16, 2020 7:23 am

Arkadaşlar günaydın 58 kişiden ancak 30 kişi aşağı yukarı gönderdi bana
Normal şartlarda bugün son gün eğer yapmak istemeyen varsa veye vazgeçen açık açık yazsın boş boşuna beklemeyelim

petko
VIP
VIP

Mesaj gönderen petko » Prş Tem 16, 2020 8:45 am

Eğer yapacaksa de en azından bir tarih versin sonuçta bu işi başladık bir kere emek verildi bu verilen emeğe saygı olsun

Kullanıcı avatarı
Platinium
VIP
VIP

Mesaj gönderen Platinium » Prş Tem 16, 2020 5:15 pm

Hocam bunun icin telegram grubu kurmus olsak cok daha effektif olurdu sanırım, insanlar bazen foruma girmiyor bile uzun bir sure, eger devamlılık arzedicekse ses kayıtlarını pdf e donusturme isi mutlaka telegram ya da herhangi platformda grup olmali nacizane önerim. Boylece bireysel olarak daha sorumlu olur herkes,yapmayan hizlica belirtir takibi kolay olur. Telefon numaralarimizi vermeden bile telegramda bir grup olusturmak mumkun cekinen varsa diye belirteyim