41 Deneme Nasıl

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Drwwhite
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

41 Deneme Nasıl

Mesaj gönderen Drwwhite » Cum May 01, 2020 12:11 am

41 Deneme serisini çözen arkadaşlar nasıl acaba verimli olur mu beğendiniz mi ? Teşekkürler

bry1
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen bry1 » Cum May 01, 2020 4:40 am

Güzel ama cevap anahtarı aynı soru için farklı şık yazmıştı genel cerrahide (aynı sorular tekrrlanıyır )

Kullanıcı avatarı
Dsldsld
VIP
VIP

Mesaj gönderen Dsldsld » Cum May 01, 2020 7:50 am

ben çözmedim ama içinde eski sorular olduğunu okumuştum

Drwwhite
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drwwhite » Cum May 01, 2020 4:43 pm

Teşekkürler başka çözen arkadaşlar var mı acaba ?

haken61
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen haken61 » Cum May 01, 2020 5:59 pm

Merhabalar.

Ben üşenmeden yayınlanan yaklaşık 15 sayfalık düzeltmeyi ekledim kitaba bayağı da vaktimi almıştı. Ona rağmen hala yanlış cevap olan soruları olabiliyor. Sorular kendi içinde tamamen aynı olmak şeklinde tekrar edebiliyor. Bazı soruları datanın çalışma kitaplarındaki soruların aynısı olabiliyor. Ama beyin jimnastiği diye bir şey vardır ya. Bir soruyu ne kadar çok görürsen o kadar iyi aklında kalır gibisinden. Öyle bir yönteme inanıyorsanız çözülebilir bazı spot tarzında soruları da olabiliyor konu kitabında hiç bir yerde yazmayan. Arada kafam dağılsın akşamları soru çözmüş olayım dersen çözülebilir. Ama sorulara çok takılan bu nasıl böyle yav diyerek açıklama arıyorsanız sizi aynı zamanda çileden çıkarabilecek bir seriye dönüşebilir. Çok mükemmel bir soru bankası değil ama orta düzey denebilir işte :D

drdrme
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drdrme » Cum May 01, 2020 9:21 pm

Berbat ötesi

eemree
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen eemree » Pzt Haz 29, 2020 6:18 pm

arkadaşlar yayınlanan düzeltmeyi yollayabilecek ya da link atabilecek birisi var mı ben bulamadım da düzeltmesini

tustus2019
VIP
VIP

Mesaj gönderen tustus2019 » Pzt Haz 29, 2020 6:50 pm

haken61 yazdı:
Cum May 01, 2020 5:59 pm
Merhabalar.

Ben üşenmeden yayınlanan yaklaşık 15 sayfalık düzeltmeyi ekledim kitaba bayağı da vaktimi almıştı. Ona rağmen hala yanlış cevap olan soruları olabiliyor. Sorular kendi içinde tamamen aynı olmak şeklinde tekrar edebiliyor. Bazı soruları datanın çalışma kitaplarındaki soruların aynısı olabiliyor. Ama beyin jimnastiği diye bir şey vardır ya. Bir soruyu ne kadar çok görürsen o kadar iyi aklında kalır gibisinden. Öyle bir yönteme inanıyorsanız çözülebilir bazı spot tarzında soruları da olabiliyor konu kitabında hiç bir yerde yazmayan. Arada kafam dağılsın akşamları soru çözmüş olayım dersen çözülebilir. Ama sorulara çok takılan bu nasıl böyle yav diyerek açıklama arıyorsanız sizi aynı zamanda çileden çıkarabilecek bir seriye dönüşebilir. Çok mükemmel bir soru bankası değil ama orta düzey denebilir işte :D
Arkadaş güzel aciklamis
Bence onun yerine aciklamali deneme sorulari cozun hem sorular guncel olur hem de aciklamasi ile biseyler ogrenilip sorulara takilmadan gecilir
Ben sorulara takilan birisi oldugum icin cozmemistim

kominiko
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kominiko » Pzt Haz 29, 2020 11:52 pm

haken61 yazdı:
Cum May 01, 2020 5:59 pm
Merhabalar.

Hocam düzeltmeyi yollaybilir misiniz rica etsem dm’den bende yok düzeltmeler malesef

drertc
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen drertc » Sal Haz 30, 2020 12:05 am

Arkadaşlar düzeltme atabilecek olan var mı