Mehmet Sar Mı Yoksa Emrullah Hoca Mı?

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mehmet Sar Mı Yoksa Emrullah Hoca Mı?

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cum Kas 08, 2019 12:07 am

Biliyorum fazlaca kez soruldu fakat yanıtlarsanız çok sevinirim. Kısa zaman içinde patoloji kitabı almayı düşünüyorum, şuana kadar 2 dersi bitirdim ikisini de Tusdatanın kitaplarından bitirdim. Emrullah hocaya iyi dediler elimde de 2018 ses kaydı var fakat ben Tusdatanın kitaplarındaki işleyişi sevdim ve alıştım. Sizce ne yapmalıyım aynı düzeni devam mı ettirmeliyim? Öyle olsa bile Mehmet hocanın en son hangi yıla ait kaydı mevcut?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Herkese iyi çalışmalar. ;)

Kullanıcı avatarı
Halord leo
VIP
VIP

Mesaj gönderen Halord leo » Cum Kas 08, 2019 8:41 am

Düzene devam et..

CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cum Kas 08, 2019 9:55 pm

Yorumunuz için teşekkür ederim başka görüşleri de almak isterim.

CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cum Kas 08, 2019 10:18 pm

Tekrar yazıyorum da arkadaşlar Mehmet hocanın Tusdata bünyesinde kendine özel kitabı var alıp deneyen var mı normal tusdata pato kitabına göre nasıl?

pandaw
VIP
VIP

Mesaj gönderen pandaw » Cum Kas 08, 2019 10:38 pm

ben başka bir başlığa daha yazmıştım ama tekrar yazayım
öncelikle mehmet sar ses kaydını sadece kendi notundan takip edebilirsiniz genel fasikülden değil.
mehmet sarın yeni notunu alıp 43 saatlik bakü notunu dinledim.not diğer normal fasiküllere göre daha yoğun ve küçük puntolarla yazılmış buna karşı hassas olan arkadaşların bilmesi gerek.
ses kaydı bakü olduğu için oradaki arkadaşlar sanırım terimlere biraz yabancı genel hatlarıyla daha basit anlatıyor bazen çok basit şeyler sorabiliyorlar ama ben memnun kaldım yine de 43 saatin beni zorladığını söylemem lazım .
kendi kaynağına güvenen değiştirsin demem ama ben tustime patodan mehmet sara geçtiğim için memnun oldum . bol bol da tablo var.sayfa sayısı olarak da biraz fazla tabi.
hoca özelinde gerçekten sakin bir ses tonuyla çok güzel anlatıyor.ne kadar bilgili ve donanımlı bir hoca olduğu belli oluyor gerçekten .

CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Cum Kas 08, 2019 10:44 pm

Siz https://www.ematip.com/urun/tus-sampiyo ... t-sar-2020 bu kitabı alıp ses kaydı olarak da https://www.antitusif.com/viewtopic.php?f=275&t=8809 bunu kullandınız sanırsam?

Yani farklı kitaptan anlatmasını hesaba katmamıştım açıkcası orada da spot ve konu sonu sorular mevcut mu?

Genel kitaptan anlatsa daha iyi olurdu benim için. Arkadaşlar :) bayağı bir kafam karışık tusem evime çok yakın yarın gidip bir yeni basım kitabı incelesem mi acaba?

Shumin
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Shumin » Pzr Kas 10, 2019 3:36 am

Emrullah Hoca'nın 2017 Offline Patosu ile çalıştım. Gayet iyi anlatıyor makanizmalarıyla :)

Kullanıcı avatarı
kırmızıdosya
VIP
VIP

Mesaj gönderen kırmızıdosya » Pzr Kas 10, 2019 8:50 am

Bence Tus a hazırlanan öğrenciler olarak artık Mehmet Sar ı başka patoloji anlatan şahıslarla karşılaştırmayı bırakalım. Coca colayı, cola turka ile karşılaştırmis gibi hissediyorum. (Eğer kitap olarak vs karsilastiriyorsaniz o başka.)
Zaman varsa Mehmet Sar dinleyin kitabı çok yoğun. Emrullah hocanın da soru kitabı ile kombine ederseniz muhteşem olur. (Mehmet Sar hocanın soru bankası çok kapsamlı). Hiç vakit yoksa sadece Emrullah hocanın soru bankasına bakın.

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Pzr Kas 10, 2019 9:33 am

pandaw yazdı:
Cum Kas 08, 2019 10:38 pm
ben başka bir başlığa daha yazmıştım ama tekrar yazayım
öncelikle mehmet sar ses kaydını sadece kendi notundan takip edebilirsiniz genel fasikülden değil.
mehmet sarın yeni notunu alıp 43 saatlik bakü notunu dinledim.not diğer normal fasiküllere göre daha yoğun ve küçük puntolarla yazılmış buna karşı hassas olan arkadaşların bilmesi gerek.
ses kaydı bakü olduğu için oradaki arkadaşlar sanırım terimlere biraz yabancı genel hatlarıyla daha basit anlatıyor bazen çok basit şeyler sorabiliyorlar ama ben memnun kaldım yine de 43 saatin beni zorladığını söylemem lazım .
kendi kaynağına güvenen değiştirsin demem ama ben tustime patodan mehmet sara geçtiğim için memnun oldum . bol bol da tablo var.sayfa sayısı olarak da biraz fazla tabi.
hoca özelinde gerçekten sakin bir ses tonuyla çok güzel anlatıyor.ne kadar bilgili ve donanımlı bir hoca olduğu belli oluyor gerçekten .
Hocam İstanbul'da da öyle anlatıyor. Kitabın her satırını anlatmıyor yani

CerrahOlacakAbisi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen CerrahOlacakAbisi » Pzr Kas 10, 2019 11:03 am

Arkadaşlar tusdatanın genel kitabını aldım. Düzeni çok bozmak istemedim. Sitemizde bu seneye ait ses kaydı da var ilk kitap için, Emre diye bir hocanın nasıldır bilmiyorum ama güncel olması iyi tabiki. Umarım doğru seçimler yapmışımdır.