Data? Time? Tusworld?

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

drkim321
VIP
VIP

Data? Time? Tusworld?

Mesaj gönderen drkim321 » Sal Eki 01, 2019 9:04 pm

Drdicloron yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 8:13 pm
drkim321 yazdı:
Cmt Eyl 28, 2019 7:55 pm
hocam şahsi düşüncem offline alıp dinlemeniz ve tusworld notları oldukça kısa ve öz. pediatri, fizyo ve anatomi kitapları çok iyi değil onları dışardan başka hoca alınabilir. inşallah hedefinize ulaşırsınız
Hocam yanlis anlamayin amacim sizle tartismak degil ama ben bu siteye gercekten inanamiyoryum yani bir o kadar dogru yorum varken bir o kadar da yanlis yorum var , galiba insanlardan yorum alirken aldigi puani sormak mi lazim veya ne kadar emek verip calistigini mi sormak lazim bilmiyorum ... ama inanin vallahi 67 uzeri bir puan alan arkadas sadece tusworld konu anlatimi ve soru bankasini cozup bi de dersane denemeleri cozmus galiba bu kadarla pediatri yi ful cekmisti ve bana tusworld pediatri yi ove ove bitirememisti ... burda pediatri kotu yazinca sasirdim hocam acaba az mi okudunuzda neyse ... bu kadar savundum umarim tusworldden biri sanmazlar sadece bir data kursiyeriyim o kadar (: herkese basarilar dogru yola karar verirken her yere sormayin bence belli bir limiti asmis kisilerin yorumu daha onemli bence burdaki hocamizin puani veya twcrubesi nedir hakkina girmeyim ama haksizlik etmis pediatriye
hocam bizim şubeye gelen hoca ile de alakalı olabilir. kitapların referanslarını ahmet erkek atıyor her yere ama benim için notun iyi olması kadar bana o dersin güzel anlatılıp aktarılması da lazım. şöyle diyeyim size 50 kişilik sınıfta son ders 7 kişi dinledik hocayı. hoca eski data hocasıymış. not iyi olabilir ama tek başına çalışıp anlayabilene. bizim şubede de 70 alan var ama bu kitapları da değişti açıkçası. kimseyi yanlış yönlendirmek istemem kitap vs tercihinde tecrübemi aktarıyorum. bilmediğim konularda da fikir yürütmem kitap 100 soru da yakalasa fanboyluk yapmam. selametle

Kullanıcı avatarı
mdsbb
VIP
VIP

Mesaj gönderen mdsbb » Sal Eki 01, 2019 11:44 pm

Tusdataya yakın zamanda kayıt için gittim. Şubat TUS’u için ayrı program yapmıyorlar. Tustime online dersler bu ay başlayacak ve şubata yetişeceğini söylüyorlar. Online da aksama olmuyor. Teknik destekleri şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. Bir de haftasonu dinlemezsen haftaiçi aynı dersin tekrarını dinleyebiliyorsun. Evinden dinleyebilmen de ayrı bir konfor. Bana tavsiye etmişlerdi bu yüzden tercih ettim. Çalışıyorsan dersaneye gitmek bazen külfet gelebilir. Evden aç dinle hocam.

pcwemre
VIP
VIP

Mesaj gönderen pcwemre » Çrş Eki 02, 2019 1:56 am

Tw 45 60 a 6 aylık perıyotta cıktım benım acımdan en ıyı yanı tekrarı kolay ve g.c,pato,farma,dah,k.dog gercekten çok ıyı ped vasattı yenı hoca geldı genel anlamda kaç aldırır bilemem ama sayfa sayısı artıkca benım gıbı bogulanlar ıcın ıdeal dershane

mehmetccnk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mehmetccnk » Pzr Ara 22, 2019 10:26 pm

arkadaşlar şuan dönem kursiyeriyim primertusun bası yorumları çok agresif buldum açıkcası ben o kadarda değil hem ekonomik olması hem de evde dinleyebildiğim için aldım hiçte pişman olmadım açıkçası bahsedilen tusmer ile de görüştüm kayıt olmadan tusmerin ne web sayfasında nede sosyal medya hesaplarında şu dönem başlıyoruz vs göremedim aradığımda yuvarlak cevaplar başka bir kaynaktan aldığım bilgi ile 2 yıldır canlı tus dersi yapmıyorlar yandal vs yapıyorlar sadece temel hocaları bile yok muş time ile görüştüm offline kapatması benim için sorundu nettekurs oytun anlatıyor 250 saat ve 2017 kayıtları primertus vaka kampı yeni bitti bence 6 branş hocasının 5 i iyiydi ben düzenli takip edemiyorum çalışma şartlarımdan ama online derste tanıştığım arkadaşlar oldu ara ara görüşüyorum ve memnunlar açıkçası çok şaşırdım dönem yapmayan kurumların övülmesine yapanların yerilmesine ama burda arkadaşın sorduğu soruya yönlendirmede sağlıklı cevap verilmesi lazım meslektaşımıza ben naçizane paylaşmak istedim kayıtlı olduğum için herkesee başarılar

mehmetccnk
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mehmetccnk » Pzt Ara 23, 2019 6:02 pm

*ömerhekim bey ben nacizane derslerine katıldığım için yazdım tabi siz adayı değilsiniz sanırım araştırıp yazmışsınız görüşlerinizi bende endişeliydim ilkkez ve araştırdım izledim nette kurs ve tusmer demolarını çevremden katılanlara ulaşmaya çalıştım ve kararı primer tus da kara kıldım verdiğim rakama karşılık hizmet aldığımı düşünüyorum çaıkçası ve sınav herkesin hedefi farklkı ve çalışanın kazandığı gerçek..her kurumun 100 de 100 eğitmen memnuniyeti yok ki data için bile onlarca şikayet var azıcık ararştırırsanız ben primertus eğitmenlerin yüzde 75*80 inden faydalandım diyebilirim hem canlı dinliyorsun ve açık tutuyorlar bana en çok uyan tabi bu online eğitim görüşlerim ve sınıfta eğitim alacak vaktim olmadığı için.. öğrenci iken tuseme gittim o dönemde bir çok hoca dataya geçti gelen eğitmenleri anlatamam çok mağdur edildik o dönemlerde tabi her görüşe saygı duyup araştırmak lazım detaylı ...

zzz123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen zzz123 » Pzt Oca 13, 2020 8:15 pm

Ben tusmerden aldım. Online derslerine katılıyorum zamanım oldukça. Ama asıl güzel tarafı offline'ı sınırsız vermesi, bir de telefonla bile izlenmesi. Açıkçası benim işime geliyor çünkü zaten bir yere gitmeye halim ve zamanım kalmıyor. Ama bunların yanında igililer gece bile yazsam muhakkak cevap veriyorlar. Şimdiye kadar sorun yaşamadım. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.