MECBURİDEN AĞUSTOS İÇİN İSTİFA

Bu Bölümde Konu Moderatörlüğü Uygulanmaktadır
mecburi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

MECBURİDEN AĞUSTOS İÇİN İSTİFA

Mesaj gönderen mecburi » Sal Oca 16, 2018 6:50 pm

İki ay kadar bekleme süresini de sayınca mart ortası veya sonu çıkışım olacakmış acilden.Ağustos için istifa etmeyi düşünen ya da eden var mı?

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

Mesaj gönderen mercq » Sal Oca 16, 2018 7:12 pm

mecburi yazdı:
Sal Oca 16, 2018 6:50 pm
İki ay kadar bekleme süresini de sayınca mart ortası veya sonu çıkışım olacakmış acilden.Ağustos için istifa etmeyi düşünen ya da eden var mı?
İki ay muhabbeti uygulanabiliyor mu?

Ben istifa düşünüyorum ama olası görünmüyor şu sıralar. Müdürlük kabul etmeyeceğini söyledi, dilekçe vereceğim yine de... Kanunlar keyfi uygulanıyor malum.
the day you stop running is the day that you arrive...

mecburi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mecburi » Sal Oca 16, 2018 7:32 pm

Ben müdürlüğü aramadım ama izin vermeme durumu doktor sayısı yeterli olmadığında oluyormuş.. Sözleşmeli hekimin istifa dilekçe örneğini aradım bulamadım. Bilen varsa bir örneğini bana gönderebilir mi?

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

Mesaj gönderen mercq » Sal Oca 16, 2018 7:38 pm

mecburi yazdı:
Sal Oca 16, 2018 7:32 pm
Ben müdürlüğü aramadım ama izin vermeme durumu doktor sayısı yeterli olmadığında oluyormuş.. Sözleşmeli hekimin istifa dilekçe örneğini aradım bulamadım. Bilen varsa bir örneğini bana gönderebilir mi?
657 isen amir onayını almadan ayrılamıyorsun tamamen keyfi yani durum. kadrolar tıka basa dolu. görevim süresince kimseye istifa onayı vermedim, önünü açarsam elimde doktor tutamam diyor adam. şaka gibi.

sözleşmeli ile ilgili bilgim yok ama forumlarda bir örneği illa ki vardır.
the day you stop running is the day that you arrive...

tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tani » Sal Oca 16, 2018 7:54 pm

Hocam sözleşmelide usülüne uygun bekleme süresi iki aydır malum ohaldeyiz zaten size de onu uyguluyolar kurum onay verdikten sonra yani

tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tani » Sal Oca 16, 2018 9:44 pm

Hocam yalnız 4924 lüde olsanız onay şart ne yazıkki yanlışınız var ohal nedeniyle üsüllü için aksi takdirde zor eah Sağlık Bakanlığı kadrosu belkide üni de

mecburi
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mecburi » Sal Oca 16, 2018 10:17 pm

İki ay beklemek istiyorum para da biriktirmem lazım.Ev nakliyatı için 2.500 tl istiyor zalımlar...Zaten 7 ay çalışamam ben tusa biliyorum kendimi..İnşallah 5 ay çalışabilirim..Hayat zor beya..

tani
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tani » Sal Oca 16, 2018 11:37 pm

Usülsüz edip eah ya başlayan var mı hocam yani

Kullanıcı avatarı
Ezgisu
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ezgisu » Sal Oca 23, 2018 6:13 pm

Sözleşmelide pratisyenlere ohalle değişen bir yaptırım yok arkadaşlar. Usulsuz istifa edebilirsiniz. Eah vs tus cezası muahbbetleri yok. Kurum onayı vs yok. Usulsuz sadece 4 yıl sözleşmeli kadroya girememek var ki o da asistan olacak birini hiiiiç bağlamaz. Sözleşmeliye geçebildiyseniz istifayı basın istediğiniz an

lapaix
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lapaix » Prş Mar 22, 2018 12:36 pm

Ezgisu yazdı:
Sal Oca 23, 2018 6:13 pm
Sözleşmelide pratisyenlere ohalle değişen bir yaptırım yok arkadaşlar. Usulsuz istifa edebilirsiniz. Eah vs tus cezası muahbbetleri yok. Kurum onayı vs yok. Usulsuz sadece 4 yıl sözleşmeli kadroya girememek var ki o da asistan olacak birini hiiiiç bağlamaz. Sözleşmeliye geçebildiyseniz istifayı basın istediğiniz an
dilekçeyi verdikten sonra hiçbir şekilde nöbet tutmamak mı gerekir ? dilekçenin hemen işleme konmaması, sağlık müdürlüğünün işi ağırdan alması gibi durumlarda ne pozisyon almak gerekir bilginiz var mı hocam ?