TIP AKADEMİSİ DAHİLİYE PDF

Moderatör: hekim3541

Forum kuralları
Dosya sahibinin ücretsiz sunduğu pdfler dışındaki içeriklerin konu açılarak paylaşılması YASAKtır. Paylaşımlarınız için herhangi bir global modaratöre başvurabilirsiniz.
Kuaterner
VIP
VIP

TIP AKADEMİSİ DAHİLİYE PDF

Mesaj gönderen Kuaterner » Pzt Haz 29, 2020 4:52 pm

badboy44 yazdı:
Pzt Haz 29, 2020 1:48 am
kitabı ilk bitirmişlerden birisi olarak düşüncelerimi paylaşıyım
-nerdeyse her sayfada en az 1 hatalı bölüm var( artar-azalırda yanlış olan var, en sık'larda yanlış olan var(textbooktan kontrol ettim), devrik cümleler var ne anlatmaya çalıştığını anlamıyorsunuz bir süre o yüzden tekrarda zorlar) Bunu instagram üzerinden hocaya aktardığımda pek umrunda olmadığını gördüm. Bu kadar iddiali çıkış yapıcaksanız 10 öğrenci-mezuna (canlarınıza) verin kitabı ücretsiz hataları aktarmasını isteyin.
-diğer dershanelerin dahiliye kitaplarında olmayan bilgiler var (şu ana kadar tusta çıkmamış ama bi o kadar gereksiz)

Tek olumlu yanı kitabın dizgisi-konuların 1-2 sayfada özetlenmiş olması.
Kime öneririm? Diğer dahiliye tus kitaplarını bitirdiyseniz hocalardan dinlediyseniz öneririm ama yanlışları görecek hale gelmiş olmanız ve düzeltmeniz gerekiyor. Kitaptaki düzeltmeleri 2.basıma bırakacak . O yüzden şuan çalıştığınız kitaptan devam edin.
Çok çok sağolun, iyi haber verdiniz ben de tekrarı kolay olur diye bi düşünmüştüm, kurtardınız sağolun :blush:

perraunt
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen perraunt » Çrş Tem 01, 2020 12:35 pm

Kuaterner yazdı:
Pzt Haz 29, 2020 4:52 pm
badboy44 yazdı:
Pzt Haz 29, 2020 1:48 am
kitabı ilk bitirmişlerden birisi olarak düşüncelerimi paylaşıyım
-nerdeyse her sayfada en az 1 hatalı bölüm var( artar-azalırda yanlış olan var, en sık'larda yanlış olan var(textbooktan kontrol ettim), devrik cümleler var ne anlatmaya çalıştığını anlamıyorsunuz bir süre o yüzden tekrarda zorlar) Bunu instagram üzerinden hocaya aktardığımda pek umrunda olmadığını gördüm. Bu kadar iddiali çıkış yapıcaksanız 10 öğrenci-mezuna (canlarınıza) verin kitabı ücretsiz hataları aktarmasını isteyin.
-diğer dershanelerin dahiliye kitaplarında olmayan bilgiler var (şu ana kadar tusta çıkmamış ama bi o kadar gereksiz)

Tek olumlu yanı kitabın dizgisi-konuların 1-2 sayfada özetlenmiş olması.
Kime öneririm? Diğer dahiliye tus kitaplarını bitirdiyseniz hocalardan dinlediyseniz öneririm ama yanlışları görecek hale gelmiş olmanız ve düzeltmeniz gerekiyor. Kitaptaki düzeltmeleri 2.basıma bırakacak . O yüzden şuan çalıştığınız kitaptan devam edin.
Çok çok sağolun, iyi haber verdiniz ben de tekrarı kolay olur diye bi düşünmüştüm, kurtardınız sağolun :blush:

hiatusherni
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen hiatusherni » Prş Tem 02, 2020 5:14 pm

alternatif yapalım arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
yeppudaa
VIP
VIP

Mesaj gönderen yeppudaa » Prş Tem 02, 2020 10:22 pm

B)