Pato emrullah hoca

Moderatör: hekim3541

Kafasıkarışık
VIP
VIP

Pato emrullah hoca

Mesaj gönderen Kafasıkarışık » Pzt Nis 06, 2020 6:02 am

Merhabalar. Emrullah hocanın pato kitabını aldım fakat doldurmadım. Tusdata pato kitabını da doldurdum ama sonrasında okumadım. Bundan sonrası için hangisini çalışmak mantıklı? Güncel emrullah hoca ses kaydı paylaşabilecek var mı? Yoksa dinlemeden sadece kitabı okumak işe yarar mı?

1eylül2019
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen 1eylül2019 » Pzt Nis 06, 2020 9:44 am

Ben de patoyu datadan doldurdum.herkes emrullah hocayi ovdugu icin insanin akli bi kayiyor.ama sifirdan kitap doldurmak gercekten cok zor oluyor. O yuzden ben mevcut doldurdugum datadan calismaya karar verdim. Eger kitabi doldururken guzel bi sekilde doldurduysaniz bence mevcut kitaptan gidin ama doldururken de ustunkoru doldurduysaniz ses kaydi dinleyerek yeniden kitap doldurulabilir

drhsn
VIP
VIP

Mesaj gönderen drhsn » Pzt Nis 06, 2020 3:42 pm

emrullah hocayı dinlemeye gerek yok son kayıtlarında sadece okudu aynısı kendi başına da yapılabilir hem vakit kaybı olmaz ama kitabı da spot şeklinde olup mekanizma hiç yok. data doldurulduysa oradan devam edilmeli

Kafasıkarışık
VIP
VIP

Mesaj gönderen Kafasıkarışık » Pzt Nis 06, 2020 3:50 pm

Datadan devam edicem sanırım. Teşekkür ederim

Sinmiedo
VIP
VIP

Mesaj gönderen Sinmiedo » Çrş Nis 08, 2020 1:48 am

drhsn yazdı:
Pzt Nis 06, 2020 3:42 pm
emrullah hocayı dinlemeye gerek yok son kayıtlarında sadece okudu aynısı kendi başına da yapılabilir hem vakit kaybı olmaz ama kitabı da spot şeklinde olup mekanizma hiç yok. data doldurulduysa oradan devam edilmeli
Hatta soru potansiyeli olan yerleri es geçtiği bile oluyor ve buna aldanıp sende es geçiyorsun
Çıkmısa yönelik ders anlatıyor

fatobetul
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen fatobetul » Çrş Nis 08, 2020 8:48 am

emrullah hocayla gecen seneki ders çok verimsizdi bitse de gitsek oldu. seveni çok ama anlatımı bana göre değil sanırım

AquamarineSyndicate
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen AquamarineSyndicate » Pzr May 17, 2020 3:51 pm

Kesinlikle bana göre de değil anlatımı. Zaten sanırım anlatımından çok kitabı iyi. Anlatımı bilmeyene uygun değil gibi. (Ben de bilmeyen grubundayım)

AquamarineSyndicate
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen AquamarineSyndicate » Cum May 22, 2020 1:34 pm

Şimdi tekrar yorum yazıyorum ancak 3-4 gündür çalışıyorum yeni kitaba. Çok karışık. AML2-3 anlatmış, sonra araya m5 m7 girmiş, sonra tekrar m2 girmiş, araya kötü prognostik faktörler girmiş, sonra bir daha yazmış. Yok olacak gibi değil. 3-4 günümü yaktı resmen. Eski kitaba geçip o eski kitabı dolduracagım mecburen. Valla ne yalan söyleyeyim

ÇOK kızgınım Emrullah hocaya şu an. Keşke mesajımı görse...

hodrimaiden
VIP
VIP

Mesaj gönderen hodrimaiden » Cum May 22, 2020 3:17 pm

ben emrullah hocanın kitabından çalışıyorum fazlasıyla da memnun kaldım açıkçası, tercih meselesi oluyor galiba biraz.

tusmustus19
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusmustus19 » Cum May 22, 2020 4:39 pm

Ben de emrullah hocadan ve kitaptan memnun olmayan taraftayım. Ders anlatırken çok yüzeysel geçtiği yerler oldu. Kitapta ciddi eksikler var genel olarak özensiz hazırlanmış gibi geliyor bana bir yerden hemen başka bir yere atlıyor en temel bilgiler yok olması gereken ayrıntılar yok. Birkaç tekrardan sonra sorularla son tekrar kitabına geçip eksiklerimi ordan kapatayım dedim ancak kitap beni çok zorladı bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama kitapta hiç geçmeyen çok şey var ve yapamıyorsunuz. Kitapta olması gereken yerleri çıkarıp soru kitabına eklemiş gibi geldi bana ama birbirlerini tamamlamıyorlar her şekilde eksik kalıyor.