TUS-COIN : Tamam mı Devam mı?

Önemli Bildiri ve Duyurular

TUS-Coin sistemine devam edelim mi?

Maaşlar yüksek tutulacaksa,coinimiz bol olacaksa devam edelim bence
59
21%
Hayır ya,yeni sisteme bir türlü ayak uyduramadım gitti.Eski sisteme dönelim hadi
218
79%

Toplam oy: 277

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

TUS-COIN : Tamam mı Devam mı?

Mesaj gönderen HekimBaba » Sal Tem 17, 2018 11:17 am

Herkese merhaba, @karacellat58in bir süredir siteye getirdiği yeni sistemi şimdi detaylı inceleme fırsatı buldum.Daha önce de belirtiğim gibi keyifli bir sisteme benziyor.Ama bazı üyelerin memnun olmadığını görüyoruz.Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce geldiği için anket yaparak yeni sistemi istiyormuyuz istemiyormuyuz ona karar verelim hep birlikte.
Devam etmezsek zaten kapatcağız sistemi ama devam edecek olursak tüm üyelere yeterli coin veya ATP desteği sunma taraftarıyım onu da belirteyim.Kayıt için örneğin 1000 coin,VIP üyelere 10000 coin,Onur üyeleri ve VİP Pluslara 15000 coin verilecek mesela...
Karar siz değerli üyelerimizin. Anket sonuçlarına göre hareket edeceğiz.

Kullanıcı avatarı
forujo
VIP
VIP

Mesaj gönderen forujo » Sal Tem 17, 2018 11:37 am

Değerli arkadaşlar, bu sistem açıkçası güzel bir sistem, biraz yenilik siteye hareket katmiyorda değil, sistemin kaldırılması yandaşı değilim, ama biraz düzenleme getirilsin, yani bazı yerlerde ticarete dönük fiyat verenler oluyor, 40 koyun gibi, hedef herzaman için destek vermek, ve yeni paylaşımların gelmesi, iyi bir dayanışma, bence kimseyi koyun maduru bırakmayacak düzenleme yapalım ama sistem kalsın))

Not : koyun kelimesi = coin
Takılmadan geçemiyorum
Herkese başarılar

Kullanıcı avatarı
abvdus
VIP
VIP

Mesaj gönderen abvdus » Sal Tem 17, 2018 11:43 am

sitede vurkaçları azalttığı görüşündeyim. en azından kaliteli paylaşımları arttırdığını gördüm tarafsız bakarak.

Kullanıcı avatarı
DrEMC
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen DrEMC » Sal Tem 17, 2018 11:58 am

linkler daha güvenli hale geldi bence bu sistemle ..
SADECE BİLENLERİN SAHİP OLDUĞU DOĞRU BİLGİ GÜÇTÜR ..GÜÇ ise PAYLAŞILIP DOĞRUYA KULLANILDIKÇA DEĞER KAZANIR...

lapaix
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen lapaix » Sal Tem 17, 2018 12:22 pm

Güncel kayıtların tamamı hatta datanın geçen seneki ses kayıtları dahi VİPte. 2018 kayıtlarına eyvallah da 2017 ağustos bile vip şuan. Deneme sınavı gibi açık pdf bulunabilen şeyler için megaya yükleyip Coin kazanmak isteyen arkadaşlar oluyor doğal olarak. Geçen bir başlıkta resmen pdf için coin pazarlığı döndü az olmuş çok olmuş eve gidince düzelteyim diye. Bu durum siteye yeni kayıt olan biri için sitenin inert hale gelmesi demek. Ve dikkat ettiyseniz son zamanlarda başlıkların çoğu NLP tarzı başlık oldu. Sınav sonrası da kitap alım-satım ilanı forumuna dönüşürüz diye endişeleniyorum açıkçası. Link avcılarını ekarte etmek gerekiyor o konuda haklısınız ama coinleri asıl yeni ve cazip şeyler için kullandırmak daha mantıklı olur. Mesela şuan kimse 2015 kayıtlarına alternatif link üretmek için kasmaz çünkü indiren olmayacak. 2017 2018 gibi güncel yıllara da onlar vipte olduğu için erişimi olmayacak. Asıl az coinimiz olursa 1-2 cazip indirme sonrası coin biterse o zaman coin için uğraşılır. Örneğin 2017 indirmiş biri coini bitince ona alternatif üretmeye uğraşır ki atıyorum 2018 in kampını da indirebilsin.

caglar221
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen caglar221 » Sal Tem 17, 2018 12:23 pm

anket süper yalnız. bir kişi istediği kadar oy atabiliyor.

Kullanıcı avatarı
HekimBaba
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen HekimBaba » Sal Tem 17, 2018 12:40 pm

caglar221 yazdı:
Sal Tem 17, 2018 12:23 pm
anket süper yalnız. bir kişi istediği kadar oy atabiliyor.
güzel hocam eleştiri yapmadan önce iyice kontrol edin lütfen.
sadece ilk oy geçerli sayılıyor.

Kullanıcı avatarı
maxian
VIP
VIP

Mesaj gönderen maxian » Sal Tem 17, 2018 12:40 pm

Ben en başından karşıyım coine, gereksiz teşekkür kasanlar mı dersiniz, kıytırık bir deneme için coin derdine düşen mi, şahıslardan yada vipten izinsiz içeriklerini alıp derledim deyip coinle paylaşan mı? ne ararsanız var. Antitusif bugüne kadar coinle gelmedi, paylaşım yapmak isteyen insan hertürlü yapıyor. Coinle birlikte içerik olarak aman aman paylaşımlar görmüyorum bu arada, gördüklerimizde vip plusa alınıyor. Coin miktarını arttırmak, link fiyatlarında da doğrudan artışa, enflasyona neden olacaktır bir deneme için 50-60 coin isterler artık.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Sal Tem 17, 2018 12:45 pm

Hazine ve maliye bakanlığı ve merkez bankası kuralım böylece enflasyonu engelleriz :)

Kullanıcı avatarı
theknight
VIP
VIP

Mesaj gönderen theknight » Sal Tem 17, 2018 12:56 pm

bence sistemin bir eksiği de paylaşılan şeyin görülmemesi. örneğin bir kitap paylaşılıyor indirince farkediyorsun aynısı sende var ve daha önce paylaşılmış.Belki üzerine çok çalışıldıktan sonra gelebilir ama şu şartlarda bence doğru değil.