TUS-COIN DEVREDE!

Önemli Bildiri ve Duyurular
drzeyneps
VIP
VIP

TUS-COIN DEVREDE!

Mesaj gönderen drzeyneps » Pzt Tem 02, 2018 6:38 pm

dr_karahan yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 4:15 pm
drzeyneps yazdı:
Pzr Tem 01, 2018 5:08 pm
Hocam benim de aklima takilan su konu var;vipde olan dosyalari coin kazanmak icin genel forumda paylasilmasinin onune nasil gecilebilir acaba?boyle olursa hem paylasanin emegine haksizlik olmus hem de vipin bi anlami kalmamis olmaz mi?hem de telif hakki sorunu dogmaz mi?
vipten genele kaynak aktaran arkadaşların maalesef coinlerini ellerinden almak zorunda kalacagız bu emek hırsızlığı olur
Evet hocam bence de oyle olmalıydı,cok iyi düşünülmüş.Bu ucuza alternatif link uretenin ya da aynı miktarda coine sunulsa bile kaynağı esas paylaşanın emeği oldugu için onun coin kazanması gerektiğini düşünüyorum,alternatif link üretenin belirlenen bir miktar yani sabit bir miktar coin kazanması sanki daha mantıklı olmaz mı?(yeni başlık acan 2 puandı mesela buna benzer bir sabit miktar belirlenemez mi?)Ama tabi o zaman alternatif linke tıklayınca nasıl esas paylasana coin gidicek onu bilemiyorum.Çünkü ben alternatif link üretirsem esas paylasanın emeğine saygısızlık yapmış gibi hissediyorum.Onun haricinde bence bu sistem kesinlikle siteyi canlandıracaktır, emekleriniz için teşekkurler. :)

Kullanıcı avatarı
mercq
VIP Plus
VIP Plus
TAG: ice.

Mesaj gönderen mercq » Pzt Tem 02, 2018 6:48 pm

spaydi yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 5:00 pm
mesela 1 şey taratıp link ekliycem 10 coinlik. elime 50 coin geçecek ve ben 50 coinle 5 kitap indirebileceğim. yani 10 fayda verip 5 fayda almak mantıksız.
Hocam yazdığınla kendi kendini çürütmüşsün resmen...
the day you stop running is the day that you arrive...

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Pzt Tem 02, 2018 7:10 pm

mercq yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 6:48 pm
spaydi yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 5:00 pm
mesela 1 şey taratıp link ekliycem 10 coinlik. elime 50 coin geçecek ve ben 50 coinle 5 kitap indirebileceğim. yani 10 fayda verip 5 fayda almak mantıksız.
Hocam yazdığınla kendi kendini çürütmüşsün resmen...
😂😂 abi bu nedir yaa

Kullanıcı avatarı
drcanary
VIP
VIP

Mesaj gönderen drcanary » Pzt Tem 02, 2018 7:15 pm

TUScoin olayı hayırlı, uğurlu olsun şimdilik deneme sürümündeyiz anladığım kadarıyla. Bazı arkadaşlar hemen çıkışmışlar; ancak son dönemde paylaşımlar ciddi anlamda düşmüştü, ben de bireysel olarak asistanlığımın ilk ayında adaptasyon sürecinde pek paylaşım yapamadım. İnşallah yakın gelecekte TUScoinlerimizle mutlu, mesut paylaşımlara devam edeceğiz :')

Trakyalı.Doktor
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Trakyalı.Doktor » Çrş Tem 04, 2018 2:30 pm

Açıkçası pek birşey anlamadım bu işten ama karışık olmuş. Yine de emeği geçenlerin emeğine sağlık

asdasdasd123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen asdasdasd123 » Çrş Tem 04, 2018 4:43 pm

Bir kaç sayfa okudum anlamadım. 18 sayfayı okumaya üşendim yapamadım. Vip teki başlıkları da görecek miyiz? misafirler göremeyecek denmiş o nasıl olacak?

jrneymar
VIP
VIP

Mesaj gönderen jrneymar » Çrş Tem 04, 2018 6:52 pm

oluşturduğumuz alternatif linkten de coin kazaniliyor muyuz? Evetse yöntemi nasıl acaba?:)

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Bulut Genç » Çrş Tem 04, 2018 7:31 pm

jrneymar yazdı:
Çrş Tem 04, 2018 6:52 pm
oluşturduğumuz alternatif linkten de coin kazaniliyor muyuz? Evetse yöntemi nasıl acaba?:)
Oluşturduğunuz her linkten TUS-COIN kazanabilirsiniz. Birinci sayfadaki ilk iletiyi okumanızı öneririm.

Kullanıcı avatarı
Bulut Genç
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Bulut Genç » Çrş Tem 04, 2018 7:41 pm

drzeyneps yazdı:
Pzt Tem 02, 2018 6:38 pm
Evet hocam bence de oyle olmalıydı,cok iyi düşünülmüş.Bu ucuza alternatif link uretenin ya da aynı miktarda coine sunulsa bile kaynağı esas paylaşanın emeği oldugu için onun coin kazanması gerektiğini düşünüyorum,alternatif link üretenin belirlenen bir miktar yani sabit bir miktar coin kazanması sanki daha mantıklı olmaz mı?(yeni başlık acan 2 puandı mesela buna benzer bir sabit miktar belirlenemez mi?)Ama tabi o zaman alternatif linke tıklayınca nasıl esas paylasana coin gidicek onu bilemiyorum.Çünkü ben alternatif link üretirsem esas paylasanın emeğine saygısızlık yapmış gibi hissediyorum.Onun haricinde bence bu sistem kesinlikle siteyi canlandıracaktır, emekleriniz için teşekkurler. :)
1) Alternatif linkten kazanılan TUS-COIN'in belirli bir yüzdesini başlık sahibine aktarmak gibi bir özellik sistemde yok. Olsaydı o özelliğin aktif edilmesi gündeme gelebilirdi. Eklentinin öyle bir güncellemesi olursa bu talepler dikkate alınacaktır.

2) Oluşturduğunuz bir alternatif linke yapılan ödemelerden
rahatsız oluyorsanız;
a) dilediğiniz kadarını asıl paylaşımı yapan kullanıcıya bağışlayabilirsiniz. Bunun için [Donate] düğmesini kullanabilirsiniz.
b) Linki eklerken tüm gelirin sizin dışınızda bir kullanıcıya aktarılmasını isterseniz "Owner of the link" kutusuna o kullanıcının adını yazabilirsiniz.

cansusofia
VIP
VIP

Mesaj gönderen cansusofia » Çrş Tem 04, 2018 8:59 pm

Güzel bir sistem olmuş herkese hayırlı olsun :)

Kilitli