VIP Bölümü Hakkında

Önemli Bildiri ve Duyurular
Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

VIP Bölümü Hakkında

Mesaj gönderen tuscul » Çrş Oca 23, 2019 1:44 am

shredder yazdı:
Çrş Oca 09, 2019 10:53 am
ücretli üyelik pek tabi bir seçenek fakat sitenin kuruluş samimiyetini de öldürebilecek bir sistem. karşılık beklemeden bir oluşum içine girdik ve gönüllü olarak bu sistemin devamını sağlamaya çalışıyoruz; ve üzülerek söylüyorum ki işin içine para girince sitede mevcut olan bazı kötü niyetli arkadaşların da bu konuda suçlamalar yaparak hakkımızda çeşitli söylemler ortaya koyacağından adım gibi eminim :) tüm bunları göz önüne alarak ücretli üyelik sıcak baktığımız bir durum değil

şahsi olarak; küçük işlemler yapmanın, vip üye olmak için iki üç saat ayırmanın kimseyi sınav temposundan koparmayacağı kanaatindeyim. para ile hazıra konmak yerine ortaya bir emek koyarak kolayca vip erişim sağlanabilir.

değerli fikrinizi paylaştığınız için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum size; lakin bahsettiğim sebeplerden dolayı ücretli üyelik gündemimizde yok

iyi forumlar
2-3 saat ayırarak vıp olunmuyor kac defa bır seyler paylassan bıle vıp yapmıyorlar emın olun bahsettgıınız kadar kolay degıl

Kullanıcı avatarı
Emicizumab
VIP
VIP

Mesaj gönderen Emicizumab » Çrş Oca 23, 2019 8:03 am

Açıkçası ben 2-3 saat ayırarak VIP oldum, hem de henüz bir hafta bile olmadı. Bu süreçte hiçbir yöneticiye de beni VIP yapın diye mesaj atmadım. Üye olduğum ilk günden itibaren de nasıl VIP olunacağına dair gerek @Mentor gerek @Son_Tus_Bükücü hocalarım danışmanlık yaptılar, herkese de yaptıklarını görüyorum. Burası gönüllülük esasına dayanan bir platform elbet aksaklıklar gediklikler de vardır; ancak bunları gidermek için biz gönüllü olarak ne yapabiliriz onu düşünmek lazım. Ayrıca buradaki moderatörler de kayıtlı üyeler de vipler de her şeyden önce bizim meslektaşımız, bunu da unutmamak gerek diye düşünüyorum.