Biyokimya En iyi kaynak & hoca

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Biyokimya En iyi kaynak & hoca

Mesaj gönderen anksiyolitik » Cum Eki 19, 2018 9:48 pm

yavuz hocanın kitabı sitede var mı acaba ya da video su link atabilecek arkadaş olursa çok memnun olurum.

lightblue
VIP
VIP

Mesaj gönderen lightblue » Cmt Eki 20, 2018 1:33 am

SamTzu61 yazdı:
Cum Eki 19, 2018 4:52 pm
Murat Yüksel yazdı:
Cum Eki 19, 2018 12:09 pm
S A Y G I N
hocam kusura bakmayın ama saygın hoca 10 yıldır aynı kitaptan anlatıyor evet iyi bir biokimyacı ben de beğeniyorum ama hedef tus ise bence yavuz hoca daha başarılı. Daha güncel bir kitabı var yavuz hocanın ve kitabında ki soruların altında ki karekodla takıldığınız soruları çözümlü olarak izleyebiliyorsunuz. Biokimya konusunda şu an en önde yavuz hoca bence.
Ben saygın hocanın bir iki videosunu izledim bana bi türlü sadede gelemiyor izlenimi yarattı yani çok mu uzatıyor konuları hani atladım videolarda yine aynı şey tustan uzaklaşıyor gibi gelmişti ,kitabını da incelemiştim o da öyle paragraf paragraf çok uzundu.Kitabın kolay tekrar edilebilir olması tus için çok önemli bence yavuz hocanın kitabı o anlamda çok iyi digital kitap olması da işin ekstrası gerçekten.Ben bi de adamın o derslerdeki animasyonlarına ayrı bir saygı duyuyorum gerçekten çok emek var , görsel olarak dinlediğim en iyi ders kesinlikle.

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Cmt Eki 20, 2018 10:01 am

@lightblue katılıyorum tusem biokimya kitabını tekrar etmek zor. Kitap olarak çok başaralı özellikle yavuz hocanın kitabı sadece şekillerle ve yandaki spotlarla çalışsan bayağı soru yaparsın gibi geliyor bana :D

Kullanıcı avatarı
Murat Yüksel
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Murat Yüksel » Pzt Eki 22, 2018 4:32 pm

SamTzu61 yazdı:
Cum Eki 19, 2018 4:52 pm
Murat Yüksel yazdı:
Cum Eki 19, 2018 12:09 pm
S A Y G I N
hocam kusura bakmayın ama saygın hoca 10 yıldır aynı kitaptan anlatıyor evet iyi bir biokimyacı ben de beğeniyorum ama hedef tus ise bence yavuz hoca daha başarılı. Daha güncel bir kitabı var yavuz hocanın ve kitabında ki soruların altında ki karekodla takıldığınız soruları çözümlü olarak izleyebiliyorsunuz. Biokimya konusunda şu an en önde yavuz hoca bence.
hocam yavuz hoca hangi dersanenin hocası

Drdicloron
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drdicloron » Pzt Eki 22, 2018 7:25 pm

Arkadaşlar her iki dersane de ders dinlemiş biri olarak yaziyorum tusem saygın hoca harika ama nükleik asitler konusunda yetersiz bence... tusdata fasikul gurkan çıkım son derece yeterli , sonuç biyokimya 2 yanlış 😉

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Pzt Eki 22, 2018 10:53 pm

@Murat Yüksel tustime hocası kitabı ve anlatımı harika.İnstigramda da yavuzşahin_md adıyla paylaşım yapmaya başladı.

neyapsak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen neyapsak » Sal Eki 23, 2018 1:55 pm

@SamTzu61 yavuz hocanın instagram hesabındaki paylaşımlar iyimiş. teşekkürler.

pandora
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen pandora » Sal Eki 23, 2018 2:44 pm

neyapsak yazdı:
Pzt Eki 15, 2018 1:23 pm
pandora yazdı:
Pzr Eki 14, 2018 9:45 am
Merhaba yavuz hocayı cok beğenmiştim ama sadece yarısını anlatti dersin , kalan yarısıni bir baska hoca anlatıyor. Eskiden de bu şekilde miydi acaba ??
merhabalar, yavuz hoca iyi anlatıyor ama diğer kısmı anlatan nasıl acaba dinlediniz mi?
Kalan yarısını yavuz hocanın ses kaydı ile tamamladım. Belki de iyiydi bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

laleww
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen laleww » Prş Eki 25, 2018 7:12 pm

yavuz hocadan nükleik asitleri dinledim, 2016 kaydı olmasına rağmen çok iyiydi. Saygın hoca ve nükleik asitler ilişkisi bana , dokunmatik telefon devrine ayak uyduramadığı için yok olan nokia yı hatırlattı.....

neyapsak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen neyapsak » Cum Eki 26, 2018 12:02 pm

Drceruleus yazdı:
Çrş Mar 28, 2018 1:08 am
TUSTİME YAVUZ HOCA müthiş spot anlatır seni de kendisine katar. Saygın hoca gibi öğretecem delisi değildir net soru yakalar öyle tam tusiyerdir yani… yok oyle uzun uzunnnn mekanizma mantık öğrensin falan uğraşmaz, net ve özünü anlatır. Dersinde tüm çıkmış soruları onla beraber çözersin nerden geleceğini sana zorla empoze ettirir. Görsel hafızaya çok önem verir sunumları aşırı özenle hazırlanmıştır. Yağlardan sonraki Nükleik asit kalan konular kısmı Saygın Hocadan çok daha iyidir

TUSEM SAYGIN Hoca mekanizmaya girer ufuk açar wow olursun, birebir yakalar ama Selim hoca gibi öyle mnemonic spot falan uğraşmaz, ama öyle bir anlatır ki kendi bilgi seviyesine denkler seni…
İki hoca arasında bence çok fark yoktur, iki dersanenin de kaynağı gayet yeterlidir.
Bilgibilekbüker hocam datayı da biliyor sanırım onun görüşü 3 dersanenin de gayet yeterli olduğu yönünde

belki faydası olur :D
saygın hoca için 3 şey denecekse.
1mantık
2ders içinde dinlerken ve çalışırken 3 tekrar cepte.
3sitrat. bi ara sitrat'ı evlatlık aldığımı düşündüm.
+hücre, proteinler kısmında daha önde.
- nükleik asitler bölümü zayıf. hormonları anlatmıyor.

yavuz hoca için 3 şey denecekse
1görsel hafıza ve şifreleri
2çok soru
3klinik ile ilişkilendirme
+nükleik asitler, lipidler daha önde. hormonları da anlatıyor
- hücre, proteinler kısmı zayıf