Biyokimya En iyi kaynak & hoca

sevo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Biyokimya En iyi kaynak & hoca

Mesaj gönderen sevo » Cum Oca 05, 2018 11:32 am

son attığınız hangi yıla ait necip hocam?

Kullanıcı avatarı
drdoglover
VIP
VIP

Mesaj gönderen drdoglover » Prş Şub 01, 2018 11:00 am

Data Ercan hoca çıkacak dediği şeyler çıkıyor direkt tavsiye ederim ful yaptırır diye düşünüyorum. Tabi çalışana 😊
Eğer bir yerlerde bilime, demokrasiye, barışa, aydınlığa aç bir çocuk senin ışığını bekliyorsa, sönmeye hakkın yoktur. Işıyacaksın! Ölüme saniyeler kalmış olsa bile.

Türkan Saylan

Kullanıcı avatarı
ahmetcaksen
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmetcaksen » Prş Şub 01, 2018 12:17 pm

en iyi hoca saygın/yavuz deniyor. özellikle ikisini dinlemiş arkadaşlar hangisini önerir? zaman az, okunacak yer çok.
:grinning: :grinning: :grinning:

nmphadora
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen nmphadora » Çrş Mar 21, 2018 9:32 am

ulaşma imkanınız var mı bilmiyorum ama tusworld sema hoca. kitap olarak da çok ince ve soru kaçmıyor. tane tane ve bol tekrarla üç günde anlatıyor. tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
gsad1905
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen gsad1905 » Çrş Mar 21, 2018 1:10 pm

Tustime yavuz hoca bence en iyisi, saygın hoca da iyi ikisi de yeterli ama yavuz hoca ve kitabı bir tık önde, hele ki ders videosu varsa yavuz hocanın kesinlikle izleyin.. bir dersin slaytları ancak bu kadar güzel hazırlanabilir.

darkblue
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen darkblue » Çrş Mar 28, 2018 12:04 am

Yavuz hoca bence de çok iyi kitabı da tus için rahat tekrar edilebilir oldukça iyi bir kitap ben saygın hocanın kitabını pek tusa yönelik bulmadım açıkçası çalışmadım ama paragraflar falan çok uzun gözüktü gözüme.

Drceruleus
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drceruleus » Çrş Mar 28, 2018 1:08 am

TUSTİME YAVUZ HOCA müthiş spot anlatır seni de kendisine katar. Saygın hoca gibi öğretecem delisi değildir net soru yakalar öyle tam tusiyerdir yani… yok oyle uzun uzunnnn mekanizma mantık öğrensin falan uğraşmaz, net ve özünü anlatır. Dersinde tüm çıkmış soruları onla beraber çözersin nerden geleceğini sana zorla empoze ettirir. Görsel hafızaya çok önem verir sunumları aşırı özenle hazırlanmıştır. Yağlardan sonraki Nükleik asit kalan konular kısmı Saygın Hocadan çok daha iyidir

TUSEM SAYGIN Hoca mekanizmaya girer ufuk açar wow olursun, birebir yakalar ama Selim hoca gibi öyle mnemonic spot falan uğraşmaz, ama öyle bir anlatır ki kendi bilgi seviyesine denkler seni…
İki hoca arasında bence çok fark yoktur, iki dersanenin de kaynağı gayet yeterlidir.
Bilgibilekbüker hocam datayı da biliyor sanırım onun görüşü 3 dersanenin de gayet yeterli olduğu yönünde

belki faydası olur :D

tusiyer123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tusiyer123 » Çrş Mar 28, 2018 1:55 am

Son iki tusta yavuz hocayı dinleyip girdim. İlk tusum 2 yanlış son tusta yanlışım yok. Derecelik değilim yanlış anlaşılmasın 60 aldım. Saygın hocayı dinleyenler de memnunmuş. Belli ki iki hoca da iyi dinleyeni pişman etmez.

pandora
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen pandora » Pzr Eki 14, 2018 9:45 am

Merhaba yavuz hocayı cok beğenmiştim ama sadece yarısını anlatti dersin , kalan yarısıni bir baska hoca anlatıyor. Eskiden de bu şekilde miydi acaba ??

neyapsak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen neyapsak » Pzt Eki 15, 2018 1:23 pm

pandora yazdı:
Pzr Eki 14, 2018 9:45 am
Merhaba yavuz hocayı cok beğenmiştim ama sadece yarısını anlatti dersin , kalan yarısıni bir baska hoca anlatıyor. Eskiden de bu şekilde miydi acaba ??
merhabalar, yavuz hoca iyi anlatıyor ama diğer kısmı anlatan nasıl acaba dinlediniz mi?