KALEMLİ TABLETTE NOT ALMAK

Moderatör: Bulut Genç

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Global Moderatör
Global Moderatör

KALEMLİ TABLETTE NOT ALMAK

Mesaj gönderen drsurgeon » Cum Ağu 03, 2018 11:31 am

Mentor yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 10:29 am
@drsurgeon @Son_Tus_Bükücü @abvdus cevaplar için teşekkürler, 64gb alınır o zaman endişeye gerek yok:)
Bence de alınır hocam ses kaydı offline da atsanız sonuçta 1 dersin ses kaydını atacaksınız 11 dersi de aynı anda dinleme imkanınız yok ben şubat tusundan sonra aldım ıpad pro yu offline da attım ses kaydı da attım yine de dolmadı hafıza dinlediğini sildikten sonra hiç hi sıkıntı kalmıyor @Son_Tus_Bükücü 256 gb da diretiyor 800 tl fark var diyor ama o 800 tl ye kalemini kılıfını alırsınız cihazın ben de çok araştırdım zamanında ama aktif kullanan birisi olarak 64 gb in yeterli olduğunu sonuna kadar savunuyorum tercih sizin.. olur da ıpad de karar kılarsanız özelden de görüşelim kullanışlı uygulamalar konusunda fikir alışverişi yapabiliriz

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Ağu 03, 2018 11:39 am

drsurgeon yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 11:31 am
Mentor yazdı:
@drsurgeon @Son_Tus_Bükücü @abvdus cevaplar için teşekkürler, 64gb alınır o zaman endişeye gerek yok:)
Bence de alınır hocam ses kaydı offline da atsanız sonuçta 1 dersin ses kaydını atacaksınız 11 dersi de aynı anda dinleme imkanınız yok ben şubat tusundan sonra aldım ıpad pro yu offline da attım ses kaydı da attım yine de dolmadı hafıza dinlediğini sildikten sonra hiç hi sıkıntı kalmıyor @Son_Tus_Bükücü 256 gb da diretiyor 800 tl fark var diyor ama o 800 tl ye kalemini kılıfını alırsınız cihazın ben de çok araştırdım zamanında ama aktif kullanan birisi olarak 64 gb in yeterli olduğunu sonuna kadar savunuyorum tercih sizin.. olur da ıpad de karar kılarsanız özelden de görüşelim kullanışlı uygulamalar konusunda fikir alışverişi yapabiliriz
Hocam @Son_Tus_Bükücü de faydamıza diyor sağolsun, ama bence de dediginiz gibi 64gb bi şekilde yetecektir, 800 kağıt kaleme gidiyor zaten. Bugün almayı düşünüyordum alınca irtibata geçeyim sizinle çok iyi olur çok sağolun:)

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen drsurgeon » Cum Ağu 03, 2018 1:34 pm

Mentor yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 11:39 am
drsurgeon yazdı:
Mentor yazdı:
Hocam @Son_Tus_Bükücü de faydamıza diyor sağolsun, ama bence de dediginiz gibi 64gb bi şekilde yetecektir, 800 kağıt kaleme gidiyor zaten. Bugün almayı düşünüyordum alınca irtibata geçeyim sizinle çok iyi olur çok sağolun:)
Kotu bir anlamda söylemediğini biliyorum ama içinden samsung gibi kalem klavye vs çıkmadığı için alacağınız her ekstra parca maddi külfet olarak geri dönüyor malesef son olarak tabletle ilgili şunu da belirteyim pil kullanımında 90 sarjla 17 saat kullanım süresi gördüm bunun içinde ders çalışma süresi ve molalarda ve tableti kapatmayı unuttuğum zamanlarda uyku modunda kalma süreleri de dahil bu süreyi samsung un verebileceğini hiç sanmıyorum 😊

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Ağu 03, 2018 2:40 pm

drsurgeon yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 1:34 pm
Mentor yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 11:39 am
drsurgeon yazdı:

Kotu bir anlamda söylemediğini biliyorum ama içinden samsung gibi kalem klavye vs çıkmadığı için alacağınız her ekstra parca maddi külfet olarak geri dönüyor malesef son olarak tabletle ilgili şunu da belirteyim pil kullanımında 90 sarjla 17 saat kullanım süresi gördüm bunun içinde ders çalışma süresi ve molalarda ve tableti kapatmayı unuttuğum zamanlarda uyku modunda kalma süreleri de dahil bu süreyi samsung un verebileceğini hiç sanmıyorum 😊
17 saat efsane performans yaa😄

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cum Ağu 03, 2018 2:46 pm

Hocam açıkçası benim gönlümde ipad prodan yana.Sebebi de samsungdan daha yüksek ve daha stabil performans vermesi ama en büyük sebebi de kaleminin tam anlamıyla bir çizim aracı olması.Tus sonrası için de kendi açımdan bakınca TUS istasyonu olacak eğlence istasyonu :D .Bi bluray film bile olmuş 8 gb.O ekranın, dört tane hoparlörün hakkını, yerim yok diye veremezsem üzülürüm :D
Resim

Kullanıcı avatarı
SamTzu61
VIP
VIP

Mesaj gönderen SamTzu61 » Cum Ağu 03, 2018 5:08 pm

Bende ne zamandır ne alsam diye düşünüyorum ve f/p açısından linkteki samsungu almak istiyorum tek olumsuzluğu harici hdd bağlıyken şarj edilmesi sıkıntı oluyormuş onuda belli aletlerle çözüyorlar galiba. Spen 200 lira apple pen 500 lira ben kalemi kaybederim kesin en oradan da karım olur:)

https://www.hepsiburada.com/samsung-sm- ... 000004Z0EH

Kullanıcı avatarı
Son_Tus_Bükücü
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen Son_Tus_Bükücü » Cum Ağu 03, 2018 6:40 pm

@SamTzu61 @Mentor kutu açılışı videosu bekliyoruz hocam o zaman :D
Resim

Kullanıcı avatarı
Mentor
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen Mentor » Cum Ağu 03, 2018 7:04 pm

@Son_Tus_Bükücü tam adamına söyledin 😄

hodrimaiden
VIP
VIP

Mesaj gönderen hodrimaiden » Cum Ağu 03, 2018 7:06 pm

Selamlar ben de ipad 2018 9.7 ve apple pencil almayı düşünüyorum bu ikiliden daha verimli ve daha ekonomik bir fikriniz varsa görüşlerinizi bekliyorum :)

aslında ipadin 2017 5.nesil versiyonunu almayı düşünüyordum ama uyumlu bir kalem bulamadım. bu konu hakkında da bildikleriniz varsa öğrenmek isterim :)

Kullanıcı avatarı
drsurgeon
Global Moderatör
Global Moderatör

Mesaj gönderen drsurgeon » Cum Ağu 03, 2018 7:17 pm

hodrimaiden yazdı:
Cum Ağu 03, 2018 7:06 pm
Selamlar ben de ipad 2018 9.7 ve apple pencil almayı düşünüyorum bu ikiliden daha verimli ve daha ekonomik bir fikriniz varsa görüşlerinizi bekliyorum :)

aslında ipadin 2017 5.nesil versiyonunu almayı düşünüyordum ama uyumlu bir kalem bulamadım. bu konu hakkında da bildikleriniz varsa öğrenmek isterim :)
Hocam tus için alacaksan eğer 9.7 inc çok küçük gelir ekranı ikiye bölme özelliğini de kullanacağını düşünürsek çalışacağın pdf görünmez iyice araştır öyle al 9.7 yı derim