Kutsi ile Tıpta Uzmanlık

Moderatör: Bulut Genç

Uygulamayı nasıl buldunuz?

Şahane
6
55%
Berbat
5
45%

Toplam oy: 11

ahmetfigo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Kutsi ile Tıpta Uzmanlık

Mesaj gönderen ahmetfigo » Pzt May 28, 2018 12:17 am

Merhaba arkadaşlar,

Hazırlamış olduğum iOS uygulama, fikir ve önerilerinizle daha da geliştirilecektir. https://itunes.apple.com/us/app/kutsi-i ... ?ls=1&mt=8

Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şu an için Anatomi, biyokimya, pataloji, mikro, farma, fizyoloji ve histolojiden oluşuyor. Klinik tıp bölümünü de yavaş yavaş güncelleyeceğim.

Herkese iyi çalışmalar.

Kullanıcı avatarı
Mia
VIP
VIP

Mesaj gönderen Mia » Pzt May 28, 2018 12:42 am

Uygulamayı tablete yükledim. Soruların sadece başı görünüyor. Sağa solu kurcaladım ama tamamını görmeyi başaramadım.

ahmetfigo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmetfigo » Pzt May 28, 2018 12:51 am

Merhaba, ilginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum. Uygulama sadece telefonlar için tasarlandı.

Tablet marketlerinde yer almaması gerekiyordu, link paylaştığım için tablete indirebildiniz. Tablette aradığınızda çıkmaması için gerekli işlemleri yaptığımı sanıyorum. Yine de kontrol edeceğim. İlk mesaja iPhone’lar içindir diye eklemeliyim.

mdozg
VIP
VIP

Mesaj gönderen mdozg » Pzt May 28, 2018 1:15 am

Ellerinize sağlık, güzel bi uygulama gibi görünüyor şimdilik. Öneri olarak önceki soruya dönebilme imkanı eklenirse güzel olur. Tekrar amaçlı pratik bi şekilde böyle soru çözebilmemiz için uygulama geliştirmenize kendi adıma teşekkür ediyorum

Kullanıcı avatarı
PlastikCerrah
VIP
VIP

Mesaj gönderen PlastikCerrah » Pzt May 28, 2018 4:27 am

Eline sağlık çok beğendim. Gördüğüm başlıca hataları yazayım. Uzun şıkların tamamı görünmüyor. Sığmayan yerler ... şeklinde. Klinik bölümde 3 tane temel ders var. Onlara girince de sorular görünmüyor sadece şıklar var. Cevapları görmek için video izle diyince video izletmeden direk cevapları gösteriyor. Bu şekilde olursa hiç kâr elde edemezsin 😄

ahmetfigo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmetfigo » Pzt May 28, 2018 12:22 pm

Selamlar, teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
-Uzun şıklar sorununu aslında düzelttim. Apple onayı bekliyor. Bu akşam bir güncelleme paketi gelecektir.
-Klinik bölümü dersleri için soruları çekecek güzel bir kaynak arıyorum. Bulunca tüm üyeler için yeni soruları ekleyeceğim.
-Reklam konusu da test sürecinde aslında. Ölçümleyeceğim. Kullanıcıların dikkatini en az dağıtacak yerde çıkarmaya çalışacağım.

ahmetfigo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmetfigo » Pzt May 28, 2018 6:42 pm

Selamlar, güncellemeyi Apple onayladı. Şıklardaki görünmeme sorununun gitmiş olması gerekiyor.
Herkese iyi çalışmalar.

ahmetfigo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ahmetfigo » Pzr Haz 10, 2018 4:07 am

Başka yorum yok mu dostlar.

Kullanıcı avatarı
Doktorumtrak
VIP
VIP

Mesaj gönderen Doktorumtrak » Pzr Haz 10, 2018 2:04 pm

ahmetfigo yazdı:
Pzr Haz 10, 2018 4:07 am
Başka yorum yok mu dostlar.
Emeğiniz için teşekürler iphone 5 ios 10.3.3 versiyonu hata demeyelim de gördüğüm kullanımı zorlaştıran durumlar

1-Kalan soru yazısı nedense kullanırken bir telaş hissine sebeb oldu ve siz daha iyi bilirsiniz ama bunun yerine logonuz olsa daha iyi olur
2- ''- geri dönmek için dokunun- '' yazısı yerine buton koysanız tıklarken sorun oldu 3-4 defadan sonra denk getırebıldım sanırım
3- Klinik tıp sekmesi altında yine anatomi biyokimya ve farmakoloji çıkıyor bunların yerine yakında eklenecek vs gibi bir yazı olabılır
4- '' - soru ayarları için dokunun- '' yerine bir icon vs konabilir eğer telefonumdan kaynaklanan bir hata değilse bu 2 yazıya tıklamak baya zor oldu bende
5- test sonunda bir video izle diye bir seçenek var o çalışmıyor ( Reklam alanı için bir yer sanırım ben soruların çözümü sandım galiba )
6- Genel olarak biraz daha renk katılabilir kişisel tercih meselesi tabi ama siyah beyaz çok sade durmuş
7- sorular konu konu olsa süper olur :)

genel olarak Güzel bir başlangıç olmuş geliştirilirse malum dershanenin yüzlerce lira istediği güncel olmayan soru uygulamlarına güzel bir alternatif olabilir
Türk Demek Türkçe Demektir;Ne mutlu Türküm Diyene
Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Garlangufa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Garlangufa » Pzt Haz 11, 2018 12:34 am

Hocam eline sağlık . Ben iphone 7 en güncel ios sürümünde denedim uygulamaya girince soruyu göstermiyor sadece seçenekleri gösteriyor. Ya ben bir şeyi yanlış yapıyorum yada ciddi sorun var bu cihaz için. Birde klinik tıpa tıklayınca anaatomi biyokimya farma sıralanıyor.