Fotoğrafik Hafıza Teknikleri - MegaHafıza - Melik Duyar

Cevapla
Kullanıcı avatarı
GnTevfikSağlam
VIP
VIP
Mesajlar: 369
Kayıt: Prş Nis 20, 2017 4:52 pm
Reputation: 20

Fotoğrafik Hafıza Teknikleri - MegaHafıza - Melik Duyar

Mesaj gönderen GnTevfikSağlam » Çrş May 03, 2017 6:38 pm

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ SETİ

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar, bu sette size beyninizin sağ ve sol lob fonksiyonlarını birlikte ve dengeli olarak kullanmayı öğreterek, sahip olduğunuz fotografik hafıza gücünüzü keşfetmenizi sağlamaktadır.

Bilimsel araştırmalar zayıf hafıza veya hafıza zayıflığı diye bir şeyin olmadığını, sadece eğitimsiz bir hafızadan bahsedilebileceğini ortaya koymuştur. Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilgiyi hafızanızda tutmak istiyorsanız, bu set tam sizin için. Fotografik Hafıza Teknikleri Setinin sunduğu uygun hafıza eğitim programı ile istediğiniz bilgileri hem hafızanızda tutmayı, hem de gerektiğinde bu bilgileri kolayca hatırlamayı öğreneceksiniz. Kısacası hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Ayrıca liste halindeki bilgileri, yabancı kelimeleri, telefon numaralarını, tablo halindeki dökümanları, sayıları, yazılı metinleri ve daha birçok şeyi çok kısa sürede hafızanıza nasıl kaydedebileceğinizi öğreneceksiniz. Toplum karşısında heyecanlanmadan ve kağıttan okumadan konuşma yapabileceksiniz. Randevularınızı ve alışveriş listenizi unutmamayı öğreneceksiniz.

Kısacası "okuduğum, duyduğum ve gördüğüm bilgileri hafızamda tutamıyorum", "ders çalışıyorum ama bilgileri hafızamda tutamıyorum ve imtihanlarda hatırlayamıyorum" diyorsanız veya "hafızam zayıfladı ve bende unutkanlık başladı" diye düşünüyorsanız bunların çözümü artık kolay.

Beyninizdeki sınırsız güç ve hızlı öğrenme kapasitesi harekete geçsin istiyorsanız, bunu sağlayacak tek set şu anda elinizin altında duruyor. Unutmayın bir şeye sahip olmayı sadece istemek hedefe ulaşmak için yeterli değildir. Hedefe ulaşmak, ona ulaşmak için ilk adımı atmak ve harekete geçmekle mümkündür.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti CD'li veya kasetli olmak üzere iki ayrı seçenekle satışa sunulmuştur. Setler 3 kitap ve 6 CD veya kasetten oluşmaktadır.

Rehber Kitap - 1 : Bu rehber kitap setin 6 adet CD'si veya kaseti ile birlikte kullanılacaktır. 1. rehber kitap ve setin 6 adet CD'si veya kaseti fotografik hafıza tekniklerini size adım adım interaktif bir şekilde öğretmek üzere hazırlanmıştır. CD'ler ve kasetler bizzat Melik Duyar tarafından seslendirilmiştir, dolayısı ile seti takip etmek Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

Rehber Kitap - 2 : Tekniklerin ne olduğunu öğrenmek tek başına tekniklerin kullanılmasını sağlamak için yeterli değildir. Sette bu durum da düşünülmüş ve bu amaç için "24 Günlük Çalışma Rehberi"; adlı 2. rehber kitap hazırlanmıştır. Bu rehber kitabın amacı etap, etap sizi teknikleri kullanacak hale getirmektir.

Rehber Kitap - 3 : Bu rehber kitap fotografik hafıza tekniklerini ileri seviyede kullanmak isteyen okurlar için hazırlanmıştır. Bu kitap konuyla ilgili yeni bir sistem oluşturmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.

CD veya Kaset ( 6 Adet) : Fotografik Hafıza Teknikleri CD'leri veya kasetleri setin 1. rehber kitabı ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Setin kullanımı 1. CD'nin veya kasetin dinlenmesi şeklinde başlamaktadır. Setin 1. kitabı ile 6 adet CD'si veya kaseti tamamen birbiriyle ilişkilidir. Setin nasıl kullanılacağı setle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda izah edilmektedir.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti tüm öğrenciler ve yetişkinler için hazırlanmış olup, kolay ve basit bir anlatım dili kullanılmıştır.


HAFIZA ve BEYİN EĞİTİMİ

... Unutmak, unutkanlık, istediğimiz anda istediğimiz şeyleri hatırlayamamak ve aklımızda tutamamak hemen hemen herkesin ortak problemidir. Çoğu öğrencinin okuduklarını hafızasında tutamaması ve imtihan sırasında çalıştıklarını hatırlayamaması genel bir sıkıntıdır. Bazılarımız daha önce tanıştıkları kişilerin yüzünü hatırlarken ismini hatırlayamamakta, bazılarımız da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır.
Çok dalgın olduğundan dolayı biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayıp, bulmak için saatlerce arayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Yapacağı konuşmayı hafızasına güvenmediğinden dolayı kâğıttan okuyarak dinleyicileri sıkan konuşmacıların sayısı çoğunluktadır. Yine, daha önce öğrendiği bir yabancı kelimeyle her karşılaştığında tekrar tekrar sözlüğe bakma ihtiyacı duyanların içine düştükleri moral çöküntüsünü kimse inkâr edemez.

Yukarıda verilen örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Hepsinin ortak problemi hafıza zayıflığı! Halk dilinde hafıza zayıflığı olarak kullanılan eski terim artık bilimsel çevrelerde yerini eğitilmemiş hafıza ifadesine bırakmıştır.

Yapılan araştırmalar "zayıf hafıza" diye bir şeyin olmadığını, ancak "eğitimsiz hafıza"dan bahsedilebileceğini göstermektedir. Beynimizde çok mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince faydalanamadığımız ilmî olarak kabul edilmektedir.

Üç kitap ve altı CD veya kasetten oluşan "Fotografik Hafıza Teknikleri Seti" hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirmekte ve hafıza gücünüzü en az iki, hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım, adım ve uygulamalı olarak öğretmektedir. Kısacası bu sette hafıza eğitimiyle ilgili ihtiyacınız olan herşey mevcuttur.

Hafıza Beyin Eğitimi ve Hızlı Öğrenme Merkezi'nin diğer eğitim setleri, hızlı öğrenme, konsantrasyon, hafıza gücü, anlayarak çok hızlı okuma, hafıza teknikleriyle İngilizce, zihinsel matematik ve hafıza teknikleri, isimler ve yüzler, müzik ve hızlı öğrenme, çocuk, zekâ ve hafıza gibi konuları içermektedir.

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ SİZE NELER KAZANDIRACAK?

BEYİN ve YARATICI DÜŞÜNME GÜCÜNÜZÜ SERBEST BIRAKACAKSINIZ

Işınsal düşünme ile beyindeki sağ lop arasında nasıl bir ilişki olduğunu öğreneceksiniz.

Sağ ve sol lopu dengeli kullanarak beyin kapasitenizi ve yaratıcı düşünme gücünüzü artıracaksınız.

Elde ettiğiniz etkili beyin gücü ile süper bir problem çözücü olacaksınız.

HAFIZA GÜCÜNÜZÜ EN AZ ÜÇ KATINA ÇIKARTACAKSINIZ

Düşünme tarzınızın beyninizdeki gelişmeleri nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Etkili aktif öğrenme ve beyin arasındaki ilişkiyi tanıyacaksınız.
Hafıza ve beynin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.

Hafıza Teknikleri 'ni kullanmanın hafıza gücü ve kişisel güveni nasıl artırdığını göreceksiniz.

OKUYUP ÖĞRENDİKLERİNİZİ HAFIZANIZA YERLEŞTİRECEKSİNİZ

Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz bilgileri unutmamayı öğreneceksiniz.

Hafızanızdaki bilgilere nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.
Öğrenme, hafıza ve beyin arasındaki ilginç ilişkiyi keşfedeceksiniz.

Hızlı, etkin, kolay, kalıcı ve aktif öğrenmenin tüm sırlarına ulaşacaksınız.

Etkin ve kalıcı bir ders çalışmanın nasıl olacağını öğreneceksiniz.
Öğrenmeyi öğrenmek, hızlı öğrenme, hafıza ve beyin eğitimi uygulamalarının size kazandıracağı sinerjiyi keşfedeceksiniz.

YABANCI DİL ÖĞRENİMİNDE HAFIZA TEKNİKLERİNİN KULLANILMASINI ÖĞRENECEKSİNİZ

Yabancı dil öğrenmek sizin için artık problem olmaktan çıkacak.
Aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakma ihtiyacı duymayacaksınız.

TOPLUM KARŞISINDA KONUŞMA GÜCÜNÜZ GELİŞECEK

Fotografik Hafıza Teknikleri ile not tutmanın kolaylıklarını keşfedeceksiniz.

Hafıza gücünüzü eğiterek hitabet ve ikna etme sanatı becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Konuşmalarınızı kağıda bakmadan yapabileceğinizi ve hafızanıza güvenebileceğinizi göreceksiniz.

Konsantrasyon gücünüzü nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

ÇEVRENİZDEKİLERİ ŞAŞIRTACAKSINIZ

Tanıdığınız kişilerin telefon numaraları problem olmaktan çıkacak ve unutmayacaksınız.

Hafıza gücünüzü ve öğrendiklerinizi çevrenizdekilere göstererek onları hem etkileyecek, hem de şaşırtacaksınız.

Setin size sağladığı beyin geliştirme, hızlı öğrenme ve mükemmel hafıza gücü sayesinde işyerinde, okulda ve bulunduğunuz toplumda mutlaka fark edileceksiniz.

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar'ın başkanlığını yaptığı "Mega Hafıza Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi" Fotografik Hafıza Teknikleri eğitimini set haline getirerek herkesin kullanımına sunmuştur. Hızlı öğrenme, hafıza eğitimi, beyin gücü ve öğrenmeyi öğrenmek sizin için önemli ise ve bu konuları hayatı akademik ve profesyonel başarılarla dolu olan ve tartışmasız üstünlüğünü Dünya Hafıza Şampiyonu olarak kanıtlamış olan Melik Duyar'dan öğrenmek istiyorsanız, "Fotografik Hafıza Teknikleri" seti ile mutlaka tanışmalısınız. Fotografik Hafıza Teknikleri setinin en önemli özelliklerinden biri de tamamen interaktif bir eğitim sağlıyor olmasıdır. Seti takip etmek, Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

İNDİRME LİNKİ:
http://ge.tt/5VKfi4U/v/0

Rar Şifresi: www.forumoon.com

by DoktorTR.Net


Alternatif
https://cloud.mail.ru/public/9X66/smvKduJ3V
Şifresi www.limitsizamca.net

by CICN7


dosyaları çıkartıktan sonra kaset 1 deki a yı açtıysan çalışmıyor . 1bden dinlemeye başla

by ametdemi1984tekiceset
VIP
VIP
Mesajlar: 18
Kayıt: Cmt Şub 15, 2020 1:53 pm
Reputation: 19

Mesaj gönderen 1984tekiceset » Pzr May 24, 2020 11:48 pm

Hocam tekrar paylaşır mısınız? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
mstfkblbn
VIP
VIP
Mesajlar: 45
Kayıt: Prş Haz 27, 2019 9:54 pm
Reputation: 40
TAG: ♠ υzαктαη нσş gєℓєη ∂ανυℓ ѕєѕι ♠
Konum: Aras Kargo - Cennet Şubesi
İletişim:

Mesaj gönderen mstfkblbn » Cmt Ağu 22, 2020 10:09 pm

GnTevfikSağlam yazdı:
Çrş May 03, 2017 6:38 pm
FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ SETİ

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar, bu sette size beyninizin sağ ve sol lob fonksiyonlarını birlikte ve dengeli olarak kullanmayı öğreterek, sahip olduğunuz fotografik hafıza gücünüzü keşfetmenizi sağlamaktadır.

Bilimsel araştırmalar zayıf hafıza veya hafıza zayıflığı diye bir şeyin olmadığını, sadece eğitimsiz bir hafızadan bahsedilebileceğini ortaya koymuştur. Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz her türlü bilgiyi hafızanızda tutmak istiyorsanız, bu set tam sizin için. Fotografik Hafıza Teknikleri Setinin sunduğu uygun hafıza eğitim programı ile istediğiniz bilgileri hem hafızanızda tutmayı, hem de gerektiğinde bu bilgileri kolayca hatırlamayı öğreneceksiniz. Kısacası hızlı, kolay ve kalıcı öğrenmeyi öğreneceksiniz.

Ayrıca liste halindeki bilgileri, yabancı kelimeleri, telefon numaralarını, tablo halindeki dökümanları, sayıları, yazılı metinleri ve daha birçok şeyi çok kısa sürede hafızanıza nasıl kaydedebileceğinizi öğreneceksiniz. Toplum karşısında heyecanlanmadan ve kağıttan okumadan konuşma yapabileceksiniz. Randevularınızı ve alışveriş listenizi unutmamayı öğreneceksiniz.

Kısacası "okuduğum, duyduğum ve gördüğüm bilgileri hafızamda tutamıyorum", "ders çalışıyorum ama bilgileri hafızamda tutamıyorum ve imtihanlarda hatırlayamıyorum" diyorsanız veya "hafızam zayıfladı ve bende unutkanlık başladı" diye düşünüyorsanız bunların çözümü artık kolay.

Beyninizdeki sınırsız güç ve hızlı öğrenme kapasitesi harekete geçsin istiyorsanız, bunu sağlayacak tek set şu anda elinizin altında duruyor. Unutmayın bir şeye sahip olmayı sadece istemek hedefe ulaşmak için yeterli değildir. Hedefe ulaşmak, ona ulaşmak için ilk adımı atmak ve harekete geçmekle mümkündür.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti CD'li veya kasetli olmak üzere iki ayrı seçenekle satışa sunulmuştur. Setler 3 kitap ve 6 CD veya kasetten oluşmaktadır.

Rehber Kitap - 1 : Bu rehber kitap setin 6 adet CD'si veya kaseti ile birlikte kullanılacaktır. 1. rehber kitap ve setin 6 adet CD'si veya kaseti fotografik hafıza tekniklerini size adım adım interaktif bir şekilde öğretmek üzere hazırlanmıştır. CD'ler ve kasetler bizzat Melik Duyar tarafından seslendirilmiştir, dolayısı ile seti takip etmek Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

Rehber Kitap - 2 : Tekniklerin ne olduğunu öğrenmek tek başına tekniklerin kullanılmasını sağlamak için yeterli değildir. Sette bu durum da düşünülmüş ve bu amaç için "24 Günlük Çalışma Rehberi"; adlı 2. rehber kitap hazırlanmıştır. Bu rehber kitabın amacı etap, etap sizi teknikleri kullanacak hale getirmektir.

Rehber Kitap - 3 : Bu rehber kitap fotografik hafıza tekniklerini ileri seviyede kullanmak isteyen okurlar için hazırlanmıştır. Bu kitap konuyla ilgili yeni bir sistem oluşturmak isteyenler için mükemmel bir kaynaktır.

CD veya Kaset ( 6 Adet) : Fotografik Hafıza Teknikleri CD'leri veya kasetleri setin 1. rehber kitabı ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmıştır. Setin kullanımı 1. CD'nin veya kasetin dinlenmesi şeklinde başlamaktadır. Setin 1. kitabı ile 6 adet CD'si veya kaseti tamamen birbiriyle ilişkilidir. Setin nasıl kullanılacağı setle birlikte gönderilen kullanma kılavuzunda izah edilmektedir.

"Fotografik Hafıza Teknikleri" seti tüm öğrenciler ve yetişkinler için hazırlanmış olup, kolay ve basit bir anlatım dili kullanılmıştır.


HAFIZA ve BEYİN EĞİTİMİ

... Unutmak, unutkanlık, istediğimiz anda istediğimiz şeyleri hatırlayamamak ve aklımızda tutamamak hemen hemen herkesin ortak problemidir. Çoğu öğrencinin okuduklarını hafızasında tutamaması ve imtihan sırasında çalıştıklarını hatırlayamaması genel bir sıkıntıdır. Bazılarımız daha önce tanıştıkları kişilerin yüzünü hatırlarken ismini hatırlayamamakta, bazılarımız da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır.
Çok dalgın olduğundan dolayı biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayıp, bulmak için saatlerce arayan insanlarla karşılaşmışsınızdır. Yapacağı konuşmayı hafızasına güvenmediğinden dolayı kâğıttan okuyarak dinleyicileri sıkan konuşmacıların sayısı çoğunluktadır. Yine, daha önce öğrendiği bir yabancı kelimeyle her karşılaştığında tekrar tekrar sözlüğe bakma ihtiyacı duyanların içine düştükleri moral çöküntüsünü kimse inkâr edemez.

Yukarıda verilen örnekleri daha da çoğaltmak mümkün. Hepsinin ortak problemi hafıza zayıflığı! Halk dilinde hafıza zayıflığı olarak kullanılan eski terim artık bilimsel çevrelerde yerini eğitilmemiş hafıza ifadesine bırakmıştır.

Yapılan araştırmalar "zayıf hafıza" diye bir şeyin olmadığını, ancak "eğitimsiz hafıza"dan bahsedilebileceğini göstermektedir. Beynimizde çok mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince faydalanamadığımız ilmî olarak kabul edilmektedir.

Üç kitap ve altı CD veya kasetten oluşan "Fotografik Hafıza Teknikleri Seti" hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirmekte ve hafıza gücünüzü en az iki, hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım, adım ve uygulamalı olarak öğretmektedir. Kısacası bu sette hafıza eğitimiyle ilgili ihtiyacınız olan herşey mevcuttur.

Hafıza Beyin Eğitimi ve Hızlı Öğrenme Merkezi'nin diğer eğitim setleri, hızlı öğrenme, konsantrasyon, hafıza gücü, anlayarak çok hızlı okuma, hafıza teknikleriyle İngilizce, zihinsel matematik ve hafıza teknikleri, isimler ve yüzler, müzik ve hızlı öğrenme, çocuk, zekâ ve hafıza gibi konuları içermektedir.

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ EĞİTİMİ SİZE NELER KAZANDIRACAK?

BEYİN ve YARATICI DÜŞÜNME GÜCÜNÜZÜ SERBEST BIRAKACAKSINIZ

Işınsal düşünme ile beyindeki sağ lop arasında nasıl bir ilişki olduğunu öğreneceksiniz.

Sağ ve sol lopu dengeli kullanarak beyin kapasitenizi ve yaratıcı düşünme gücünüzü artıracaksınız.

Elde ettiğiniz etkili beyin gücü ile süper bir problem çözücü olacaksınız.

HAFIZA GÜCÜNÜZÜ EN AZ ÜÇ KATINA ÇIKARTACAKSINIZ

Düşünme tarzınızın beyninizdeki gelişmeleri nasıl etkilediğini göreceksiniz.

Etkili aktif öğrenme ve beyin arasındaki ilişkiyi tanıyacaksınız.
Hafıza ve beynin nasıl çalıştığını öğreneceksiniz.

Hafıza Teknikleri 'ni kullanmanın hafıza gücü ve kişisel güveni nasıl artırdığını göreceksiniz.

OKUYUP ÖĞRENDİKLERİNİZİ HAFIZANIZA YERLEŞTİRECEKSİNİZ

Okuduğunuz, gördüğünüz ve duyduğunuz bilgileri unutmamayı öğreneceksiniz.

Hafızanızdaki bilgilere nasıl ulaşacağınızı öğreneceksiniz.
Öğrenme, hafıza ve beyin arasındaki ilginç ilişkiyi keşfedeceksiniz.

Hızlı, etkin, kolay, kalıcı ve aktif öğrenmenin tüm sırlarına ulaşacaksınız.

Etkin ve kalıcı bir ders çalışmanın nasıl olacağını öğreneceksiniz.
Öğrenmeyi öğrenmek, hızlı öğrenme, hafıza ve beyin eğitimi uygulamalarının size kazandıracağı sinerjiyi keşfedeceksiniz.

YABANCI DİL ÖĞRENİMİNDE HAFIZA TEKNİKLERİNİN KULLANILMASINI ÖĞRENECEKSİNİZ

Yabancı dil öğrenmek sizin için artık problem olmaktan çıkacak.
Aynı kelimeler için defalarca sözlüğe bakma ihtiyacı duymayacaksınız.

TOPLUM KARŞISINDA KONUŞMA GÜCÜNÜZ GELİŞECEK

Fotografik Hafıza Teknikleri ile not tutmanın kolaylıklarını keşfedeceksiniz.

Hafıza gücünüzü eğiterek hitabet ve ikna etme sanatı becerilerinizi de geliştireceksiniz.

Konuşmalarınızı kağıda bakmadan yapabileceğinizi ve hafızanıza güvenebileceğinizi göreceksiniz.

Konsantrasyon gücünüzü nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

ÇEVRENİZDEKİLERİ ŞAŞIRTACAKSINIZ

Tanıdığınız kişilerin telefon numaraları problem olmaktan çıkacak ve unutmayacaksınız.

Hafıza gücünüzü ve öğrendiklerinizi çevrenizdekilere göstererek onları hem etkileyecek, hem de şaşırtacaksınız.

Setin size sağladığı beyin geliştirme, hızlı öğrenme ve mükemmel hafıza gücü sayesinde işyerinde, okulda ve bulunduğunuz toplumda mutlaka fark edileceksiniz.

Dünya Hafıza Şampiyonlarından olan Melik Duyar'ın başkanlığını yaptığı "Mega Hafıza Hızlı Öğrenme, Beyin Eğitimi ve Yaratıcı Düşünme Merkezi" Fotografik Hafıza Teknikleri eğitimini set haline getirerek herkesin kullanımına sunmuştur. Hızlı öğrenme, hafıza eğitimi, beyin gücü ve öğrenmeyi öğrenmek sizin için önemli ise ve bu konuları hayatı akademik ve profesyonel başarılarla dolu olan ve tartışmasız üstünlüğünü Dünya Hafıza Şampiyonu olarak kanıtlamış olan Melik Duyar'dan öğrenmek istiyorsanız, "Fotografik Hafıza Teknikleri" seti ile mutlaka tanışmalısınız. Fotografik Hafıza Teknikleri setinin en önemli özelliklerinden biri de tamamen interaktif bir eğitim sağlıyor olmasıdır. Seti takip etmek, Melik Duyar'dan bire bir özel ders veya kurs almakla hemen hemen aynıdır.

İNDİRME LİNKİ:
http://ge.tt/5VKfi4U/v/0

Rar Şifresi: www.forumoon.com

by DoktorTR.Net


Alternatif
https://cloud.mail.ru/public/9X66/smvKduJ3V
Şifresi www.limitsizamca.net

by CICN7


dosyaları çıkartıktan sonra kaset 1 deki a yı açtıysan çalışmıyor . 1bden dinlemeye başla

by ametdemi
Hocam tekrar paylaşır mısınız? Teşekkürler.
Resim

bu arada anime izlemiyorum, yazmayın arkadaşlar..

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Bilgisayar,İnternet/Teknoloji ve Teknik Destek” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir