Tus Kronometre Android Uygulaması

Moderatör: Bulut Genç

dromerozer
VIP
VIP

Tus Kronometre Android Uygulaması

Mesaj gönderen dromerozer » Pzr Şub 24, 2019 10:47 am

Eylül 2019 tus için çalışma grubu var mi?

Ya da 5-6 kişi bana ulaşırsa ben grup kurabilirim. Ilgilenen varsa mesaj atabilir.
En son dromerozer tarafından Pzt Mar 04, 2019 2:20 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Akınn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Akınn » Pzr Şub 24, 2019 6:34 pm

Hedef 2021 için bana ulaşılabilir mii

beyti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beyti » Pzt Nis 08, 2019 9:01 pm

Merhaba arkadaşlar uygulama belli saat sonra kendi kendine kapaniyor tekrar girmeme calistigimda da tüm gün calismam gitmis 0 dk olarak duruyor bu sorunu yasayan var mi veya nasıl cozebilirim

Kullanıcı avatarı
Ylmz_avsr
VIP
VIP

Mesaj gönderen Ylmz_avsr » Sal Nis 09, 2019 3:15 pm

beyti yazdı:
Pzt Nis 08, 2019 9:01 pm
Merhaba arkadaşlar uygulama belli saat sonra kendi kendine kapaniyor tekrar girmeme calistigimda da tüm gün calismam gitmis 0 dk olarak duruyor bu sorunu yasayan var mi veya nasıl cozebilirim
Hocam çalışma sürelerine girerek elle girilebiliyor çalışma saati. Su şekilde yapılıyor; başlat deyip hemen kaydet deyin, sonra sol üstteki 3 çizgiye dokunun, oradan çalışma sürelerini seçin, burda önemli olan süreleri kaydırarak girmek, sonra düzenle deyin. Kaydet deyin. Kendiniz çıkın programdan çıkın. Böylece olması lazım.

beyti
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beyti » Sal Nis 09, 2019 6:27 pm

Ylmz_avsr yazdı:
Sal Nis 09, 2019 3:15 pm
beyti yazdı:
Pzt Nis 08, 2019 9:01 pm
Hocam çalışma sürelerine girerek elle girilebiliyor çalışma saati. Su şekilde yapılıyor; başlat deyip hemen kaydet deyin, sonra sol üstteki 3 çizgiye dokunun, oradan çalışma sürelerini seçin, burda önemli olan süreleri kaydırarak girmek, sonra düzenle deyin. Kaydet deyin. Kendiniz çıkın programdan çıkın. Böylece olması lazım.
Dediğinizi uyguladim bilmiyordum böyle bir duzenleme olduğunu çok iyi oldu teşekkürler