TUSWORLD EYLÜL 2019 SORU REFERANSLARI

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

TUSWORLD EYLÜL 2019 SORU REFERANSLARI

Mesaj gönderen NewtScamender » Pzr Eyl 29, 2019 2:06 pm

Son sınavlarda birebir referans vermek çok zor

Her ders birbiri içerisine geçmiş durumda. Sentezlemek gerekiyor, bütünleştirmek. Bir sorunun bir şıkkını mesela mikroptan biliyorken diğer şıkkı kadın doğumdan vs biliyorsun

Ondan öğrencide bitiyor gerisi. Örneğin Biyokimyada bir soruyu Farma ve dahiliye bilgisiyle çözdüm Saygın hoca en son anlatmiyordu orasini. Ya da mikroptan bir soruyu kadın doğum sayesinde yaptım

Ondan dolayı tek kaynaktan çalışma tavsiyesini verdim. Her ders kitabı birbirinin eksiğini kapatıyor, bir hoca diğer hocanın orayı yüzeysel geçtiğini bildiği için orada gerekirse derinlemesine iniyor. İhsan hoca mesela santral sinir sistemini vs çok ayrıntılı anlatırdı. Oytun ona bırakmıştı mesela. Normalde o kadar anlatması gerekmeyebilirdi gibi

Bu diğer dershaneler için de gecerlidir

Kullanıcı avatarı
anksiyolitik
VIP
VIP

Mesaj gönderen anksiyolitik » Pzr Eyl 29, 2019 6:02 pm

NewtScamender yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 11:19 am
Evet son 15 yorumunun nerdeyse hepsi tw u övme çabası içerisinde. İnsanları hep TW e yönlendirmeye çalışıp duruyorsunuz
Evet Erzurum'da indirim varmış. Oraya da gidebilirsiniz :heart_eyes:

Evet evet çok iyi bir insansınız, meslektaslarinizin iyiliğini düşünüyorsunuz ki ondan dolayı dersinde bilerek kitaba yanlış yazdığını itiraf eden adamın dersanesini önerecek kadar iyimsersiniz

Bizde salagiz zaten burada
Evet tusworld e yönlendiriyorum bunu tavsiye ediyorum ve gizlemiyorum zaten.bu laubali tavrın sebebini anlamadım? gittim ders kitaplarını çalıştım,beğendim bana diğerlerinden fazlasıyla katkısı oldu bunu paylaşmak niye zorunuza gitti?kişisel bir sorununuz olabilir tusworld le bu sizi bağlar,benim derslerine girdiğim hiçbir tusworld hocası bilgileri bilerek ya da bilmeyerek gizlediğini söylemedi bilerek gizleyen varsa bunun zerre savunulacak bir yanı olamaz zaten,ama ben bu dediğiniz gizleme işini bi zat data ya giden arkadaşlardan duydum kim yaparsa yapsın ahlaksızlıkdır.Buraya referansları bana saydırasınız ya da yok şu dershanenin yok bu dershanenin adamı diye saldırasınız diye paylaşmadım, babamın dershanesi de değil, kimse aptal da değil bu platformda ki her arkadaş belli bir zeka seviyesinin üstünde o yüzden korkmayın kimse kimseyi zaten kandıramaz. Zaten bazı arkadaşlar referans lar hakkında inceleyip yorum yapmış ki amacım referans merak eden arkadaşlara katkı sunmak,onun dışındaki şeylere çekmek niyet okumaktır ki gerek yok.Başkasına saldırmadan ve olayı kişiselleştirmeden herkes istediği yorumu yapsın, başka dershanelerin referansı varsa onları da paylaşın varsa tavsiyelerinizi de lütfen, ki arkadaşlar hepsini incelesin ve aklında soru işaretleri olanlar soru işaretlerini gidersin...

gnaidk
VIP
VIP

Mesaj gönderen gnaidk » Pzr Eyl 29, 2019 6:12 pm

Gerçekten şişiröeden referans olacakları soru sayısı 160 falan ancadır. Referans dedikleri şeyler soruyu yaptırmaya yetmiyo

Bi de tusun karakutusu diye bi sayfa var 159 soruya refrrans olduk demis. Bakıyım dedim adamlar o kadar alakasız seyler koymus ki gulersiniz. Anlasılmasın diye bi de sorularla acıklamaları yanyana koymamıslar. Toplasan 70 80 soruya anca referans olmuslardır. Simdi yeni gelenleri yolmaya devam.

Lafın kısası dersanelere de bu instagram cakallarına da kanmayın. Tek tek referanslara bakın arkdaslar

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Pzr Eyl 29, 2019 7:12 pm

benim derslerine girdiğim hiçbir tusworld hocası bilgileri bilerek ya da bilmeyerek gizlediğini söylemedi

Hmmm

Ahmet erkeğe sor bakalım . Patlatmadan duramadim demiş mi derste

Her önemli bilgi şey söylediği zaman susup sadece tahtayı mi gösteriyor

Sor bakalım ben salak mıyım, önemli bir bilgiyi denemeye koyayim demiş mıdır

Ae e sor bakalım o soru kitaplarindaki o kadar yanlış cevap anahtarını nasıl açıklıyor

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Pzr Eyl 29, 2019 7:21 pm

Laubali tavır ?
Son 15 yorumun tusworldu övüp durursa, insanları orayı onerip durursan, ben de sana dersane elemanı derim

Bu 15 yorumun tusdata hakkında olsa derim haklıdır
Bu 15 yorumun tustime hakkında olsa derim haklıdır
Bu 15 yorumun Tusem hakkında olsa derim haklıdır

Twun birkaç kaynağı elimde vardı. Birkaç kitabının pdfini inceledim
Soru kitaplarına bakmayı denedim

Devamlı hatalı cevap anahtarları
Devamlı açıklamayı okuma hissiyatı çekme
Bu mikrobiyolisinde de öyle dahiliyesinde de oyleydi genel cerrahisinde de öyleydi

Eğer bilgi birikimin yüksek değilse, o kitaplardan yanlış şeyleri öğrenip durur birisi veya aldigina pişman olur o kitabı

Ben Tusem kaynağı da çözdüm, data da çözdüm, time da. Cevap anahtarlarının bu kadar hatalı olduğu bir kitapla daha tanismadim

Evet tusworld hakkinda dediklerimin ispatını gerekirse tek tek cevap anahtarlarini göstererek de ispatlamak zorunda kalırsam yaparım da

Ahmet erkek, Ahmet Altun ve özgür un karakteri ve ahlâkî yapısına değinmek istemiyorum. Zaten bu sitede de her şey açık ve net yaziyor

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Pzr Eyl 29, 2019 8:57 pm

NewtScamender yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 7:21 pm
Laubali tavır ?
Son 15 yorumun tusworldu övüp durursa, insanları orayı onerip durursan, ben de sana dersane elemanı derim

Bu mikrobiyolisinde de öyle dahiliyesinde de oyleydi genel cerrahisinde de öyleydi

Eğer bilgi birikimin yüksek değilse, o kitaplardan yanlış şeyleri öğrenip durur birisi veya aldigina pişman olur o kitabı

Ben Tusem kaynağı da çözdüm, data da çözdüm, time da. Cevap anahtarlarının bu kadar hatalı olduğu bir kitapla daha tanismadim

Evet tusworld hakkinda dediklerimin ispatını gerekirse tek tek cevap anahtarlarini göstererek de ispatlamak zorunda kalırsam yaparım da

Ahmet erkek, Ahmet Altun ve özgür un karakteri ve ahlâkî yapısına değinmek istemiyorum. Zaten bu sitede de her şey açık ve net yaziyor
Tusem soru kampı kitabında biyokimya cevap anahtarı yanlışlarla dolu. Ekleyeyim dedim

naberla
VIP
VIP

Mesaj gönderen naberla » Pzt Eyl 30, 2019 6:23 am

NewtScamender yazdı:
Pzr Eyl 29, 2019 7:21 pm
Laubali tavır ?

Altun için denenleri okudum da diğer ikisi napmış hocam merak ettim?

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Pzt Eyl 30, 2019 11:31 am

Çok yakında sitedeki herkes öğrenecek.

Drchef
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drchef » Pzt Eyl 30, 2019 1:50 pm

NewtScamender yazdı:
Pzt Eyl 30, 2019 11:31 am
Çok yakında sitedeki herkes öğrenecek.
Madem özel mesaj alımını kapattın. Ben de burdan yazayım
Savunduğun şeye laf atınca karşı tarafı savunmuş olmuyorum. Tusworldu savunduğumu yazdiklarimdan nasil çıkardıysan artık bilemiyorum. İçinde hep bir kutuplaşma, siyah beyaz ayrımı var demek ki...
Ben Saygın hoca hakkında da olumsuz bir şey söylemedim, tusem kendisi yapmıştır diye düşünüyordum ama sen ona da inanmazsin :)