TUSU ANTİTUSİFSİZ KAZANMAYA ÇALIŞMAK VİP PLUS ÜYE OLMAKTAN DAHA KOLAY

drali0755
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

TUSU ANTİTUSİFSİZ KAZANMAYA ÇALIŞMAK VİP PLUS ÜYE OLMAKTAN DAHA KOLAY

Mesaj gönderen drali0755 » Çrş Kas 07, 2018 9:52 pm

bigbangtheory yazdı:
Prş Ağu 16, 2018 8:33 pm
@KENMEKEN Bugüne kadar kimseyi kişisel görüşleri için ve eleştirileri için banlamadık , banlamayı da düşünmüyoruz. Ben de sizler gibi elinde hiç bir kaynak olmayan , mecburi hizmete dayanamamış istifa etmiş biri olarak üye oldum siteye. VİP oldum , yönetici oldum , şimdi de sizlere yeni kaynaklar sağlamak için destek olabilmek için hala uğraşıyorum.

VİP olabilir miyim diye bir talepte bulunmadım , yönetici olmak aklımın ucunda bile yoktu. Sadece paylaşmayı , yardım etmeyi , destek olmayı bir misyon olarak gördüm. Sizler de sürekli bireysel çıkarlarınızı düşünerek eleştiri yapmak yerine , sistemi anlamaya çalışsanız belki daha iyi yerlere gelebiliriz.

Bahsettiğiniz gibi her kaynak herkese açılırsa buraya kimse yeni kaynak getirmez. 2020 TUS'una 2010 yılı ses kayıtları ile girerdiniz. VİP olmak için bile en ufak çaba sarf etmemiş birinin çıkıp PLUS olmak TUS kazanmaktan daha zor demesinin 2 sebebi olabilir ; ya VİP / VİP PLUS sistemini anlamamıştır ya da TUS'un nasıl bir sınav olduğundan haberi yoktur ;)

@gardenya Bağışlamayı düşündüğünüz miktarla sitede bulunmayan kaynaklardan satın alıp , renkli HD taratıp paylaşım yaparak VİP olabilirsiniz. Bunu yapmak size zor geliyorsa bağışınızı dersaneye yapıp oradan da faydalanabilirsiniz.

VİP / PLUS sisteminin eksikleri - hataları - sorunları olabilir. Bunlar hakkında eleştiri getirmek bizi daha da ileri götürür. Ama site için hiç bir çaba sarf etmemiş insanların bu sistemi çok saçma yaaa demesi bence samimi değil. Burada bir sistem bir düzen var amacı da sürekliliği sağlamak. Aramıza katılabilir ya da dersanelerin ağına düşebilirsiniz. Herkes bu konuda özgür..
hocam peki eksik kitapların ya da yüklenmesi gereken kaynak, döküman, ses kayıtlarının bir listesi varsa neyse gerekeni yapıp vip olmak istiyorum. Bu arada ben eski sitede vip idim sonra bu yeni siteye geçince üyeliğim silindi.

Kullanıcı avatarı
mnrdgn
VIP
VIP

Mesaj gönderen mnrdgn » Çrş Kas 07, 2018 10:37 pm

Sn Yönetici arkadaşlara bilgilendirmeleri için teşekkür ediyorum..