Doktorlar öykülü filmlerde

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Doktorlar öykülü filmlerde

Mesaj gönderen çırak » Pzt Şub 18, 2019 9:32 am

Hollywood Doktoru (1991)
Beverly Hills’teki bir hastaneden teklif alıp Los Angeles’a doğru yola koyulan plastik cerrah Benjamin Stone trafikten kurtulmak için otobandan çıkar. “Bildiğin yol en kısa yoldur” kuralını unutan Benjamin, varlığından daha önce haberdar olmadığı bir kasabada kaza yapar..

Türkçe öğrenirim. Almanca öğretebilirim. Dil değişimi arkadaşı arıyorum.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Sal Şub 19, 2019 8:33 am

Öldüren Hatıralar (1945)
Hitchcock’un düş sekansları için ressam Salvador Dali’yle çalıştığı film, göreve yeni atanan müdürünü bekleyen bir akıl hastanesinde başlıyor. Doktor Ballantine’in gelişiyle merakları bir kat daha artan hastane sakinleri, doktorun kimi tuhaf hallerine anlam vermekte zorlanacak, hatta içlerinde onun katil olduğunu ileri sürenler bile olacaktır…

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Çrş Şub 20, 2019 12:00 pm

Sınırda Yaşayanlar(2010)
John ve Aileen mutlu bir evlilik sürmektedir.İki çocukları olur ancak ikisinde de çok az rastlanan bir genetik rahatsızlık vardır.John ve Aileen çocuklarının iyileşmesi için doktor araştırmaya başlarlar ve İkisininde iyileşip sağlıklarına kavuşabilmeleri için herşeyi yapacaklardır.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Prş Şub 21, 2019 11:25 am

Andromeda Esrarı (1971)
Arizona yakınlarına düşen bir araştırma uydusu, Dünya dışından gelen bir virüsün Dünya’da yayılmaya başlamasına neden olur. Uydunun düştüğü bölgedeki herkes bir bir ölürken, hükumet bir araştırma ekibi kurar ve bölgeye gönderir.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Cum Şub 22, 2019 4:19 pm

Paddleton (2019)
İki uyumsuz komşu arasındaki muhtemel olmayan bir dostluk, genç adama ölümcül kanser teşhisi konduğunda beklenmedik bir şekilde duygusal bir yolculuk haline gelir.

Recep40
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Recep40 » Cum Şub 22, 2019 11:08 pm

Pandora´nın Kutusu
“Pandora’nın Kutusu”, bir gün kaybolduğunu öğrendikleri yaşlı annelerinin yaşadığı küçük bir Batı Karadeniz kasabasına doğru yola çıkan üç kardeşin öyküsünü anlatıyor. Yolculukla beraber kendi sorunları ve aralarındaki gerginlik de ortaya çıkan üç kardeş, Alzheimer olduğunu öğrendikleri annelerinin yanlarındaki varlığıyla kendi hayatlarını sorgulamaya başlıyorlar. Pandora’nın Kutusu yavaş yavaş açılırken anneanne ve torunu arasında filizlenen yakınlık filmin sürprizli finalini hazırlıyor.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Cmt Şub 23, 2019 5:23 pm

Fırtınanın Ortasında (2015)
Eczacı Matthew Parker, eşi Catherine ve çocukları ile beraber bilinmeyen bir nedenle çöl kıyısındaki küçük bir kasabaya taşınmak mecburiyetinde kalır. Evin çocukları Lily ve Tommy öldürücü çöl fırtınasının hemen öncesinde gizemli bir biçimde ortadan kaybolur. Kasabanın polisi David Rae’nin yürüttüğü geniş çaplı arama operasyonuna kasaba halkı da destek olur. Ama operasyon devam ederken Parkerlar ile ilgili enteresan gerçekler ortaya çıkmaya başlar.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Pzr Şub 24, 2019 7:56 am

Nell (1994)
Violet tecavüze uğrar ve ikiz çocukları olur. Bu çocukları yıllarca herkesten saklar. Hastalanır vücudunun bir tarafı felç olduğu halde yine de çocuklarını kimseye göstermez. İkizlerin biri on yaşında ölünce Nell'i (Jodie Foster) ormanda saklar. Ancak Violet de ölünce Nell'i bulurlar. Doktorlar onu akıl hastanesine kapatmak isterler çünkü Nell dünyayı bilmemekte ve kendine has bir dille konuşmaktadır. Konuştuğu dili kimse anlamaz. İki doktor da mahkemeden üç ay isterler. Üç ay zarfında Nell'i insanlara alıştıramazlarsa hakimin kararına uyacaklardır.

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Pzt Şub 25, 2019 8:01 am

Aşk Seansları (2012)
vekil eş tedavisi

çırak
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen çırak » Pzt Şub 25, 2019 3:51 pm

Cennet Gibi (2005)
David San Fransisco da bir daire kiralamış ve oraya taşınmıştır. David oda arkadaşı istemezken karşısına Elizabeth isimli bir kız çıkar ve işler karışır.Evin kendisine ait olduğunu söyleyen kız daha sonra ortadan birden kaybolur.