Göz Hastalıkları Soru

drzkn
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Göz Hastalıkları Soru

Mesaj gönderen drzkn » Cum Oca 19, 2018 4:54 pm

drzkn yazdı:
Cum Oca 19, 2018 3:31 pm
GnTevfikSağlam yazdı:
Pzt May 01, 2017 3:56 pm
Arkadaşlar İstanbulda bir eğitim araş. hastanesinde göz asistanıyım.Merak ettiğiniz konularda sizlere yardımcı olabilirsem sevinirim.
by retina

İstanbuldaki hastanelerrin Göz hastalıkları bölümleri hakkında bilgin var mı? Nöbetler,şartlar ve alınan maaş konusunda bilgi verirsen sevinirim.
by anamnez

Genel olarak belirtecek olursak eğitim hastanelerinde cerrahi branşlar üniversitelere göre oldukça iyi.Göz ise çok daha iyi.Oldukça fazla vaka var.Yani şartlar olumlu. maaş tüm bölümlerde aynı malumunuz.yaklaşık 1050 lira civarında. Döner ise son zamanlarda azalmakla birlikte 2000 lira civarı.Genelde göz en fazla dönerin alındığı birkaç branştan biridir.Nöbet ise yaklaşık 6-7 nöbetle başlanır ve zamana ve asistan sayısına göre giderek azalır.
by retina
Hocam anizometropik ampliyopisi olan biri yazabilir mi? Mikrocerrahi açısından sorun teşkil eder mi ve ne oranda sorun teşkil eder?bir de sanırım arkadaşlar kalem kalem değil de total cebe giren maaşı merak ediyorlar😀ona da açıklık getirirseniz çok memnun oluruz.diger sorularim kaç fakoyla mezun oluyorsunuz oküler cerrahi yapıyor musunuz?kıdemli çömez uyumu ve hoca asistan ilişkileri ne düzeyde kaç yayın yapabiliyorsunuz? Şimdiden teşekkürler vereceğiniz cevaplar için
pardon hocam okuler cerrahi kısmında bi eksiklik olmuş okuler onkoloji ve refraktif cerrahi yapıyor musunuz diye sormak istemiştim?