Gönderen Konu: istifa dilekçesi acillll  (Okunma sayısı 4176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı digitoksin

istifa dilekçesi acillll
« : 02 Kasım 2009, 00:14:45 »
arkadaşlar bu istifa dilekçesini bizim yerimize başkası verebiliyormu?özellikle 2 dilekçeyi.bide bana örnek bi dilekçe gönderebilirmsiniz?imza nereye tarih nereye atılır?şablonu nasıldır ve kime yazılır,bakanlığamı müdüremi.4 kasıma kadar sürem var.acil yardım lütfen...

Çevrimdışı huskor84

• Onur Üyesi
Ynt: istifa dilekçesi acillll
« Yanıtla #1 : 02 Kasım 2009, 11:45:14 »
ilk dilekçeni verdikten sonra bir aylık süre geçti mi? geçtiyse müdürlükten bakanlık onayın çıkıp çıkmadığnı öğren, çıkmış olmalı, sonra müdürlüğe şu tarih itibariyle görevimden ayrılıyorum diye dilekçe ver,

aslında en sağlamı dilekçe yazdığın tarihten itibaren bir ay sonra görevinden ayrılmak istediğine dair dilekçe vermek, bu durumda 1 ay sonra kesinlikle istifa etmiş olursun ikinci dilekçe felan beklemezsin

mesela 02/11/o9 tarihinde bir ay sonra görevden ayrılmak istediğine dair bir dilekçe şöyle olabilİR
İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE
             ...................

Halen .......................acil polikliniğinde/sağlık ocağında doktor olarak görev yapmaktayım. 03/12/2009 tarihi itibariyle görevimden ayrılmak istiyorum. Gereğinin yapılmasını arz ederim. 02.11.2009

Lokman Hekim

Adres: