• 10 Son Aktif başlık
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj
  • gsad1905Pzt Oca 14, 2019 10:28 am
    Smt kitap dışında çok birşey söylemiyor hatırladığım kadarıyla. Zaten detay anlatmıyordu pek
  • dRelaksasyonPzt Oca 14, 2019 10:57 am
    bu mesajı beğendi
    gsad1905 yazdı: Smt kitap dışında çok birşey söylemiyor hatırladığım kadarıyla. Zaten detay anlatmıyordu pek
  • drsurgeonPzt Oca 14, 2019 2:11 pm
    @dRelaksasyon hocam illa smt sen çalışıcam demezsen tusem selman hocanın kamp kayıtlarını öneririm sitede vardı diye hatırlıyorum hem klinikle korele anlatıyor son TUS’ta özellikle smt biraz yetersiz kaldi gibi geldi bana
  • dRelaksasyonPzt Oca 14, 2019 2:30 pm
    drsurgeon yazdı: @dRelaksasyon hocam illa smt sen çalışıcam demezsen tusem selman hocanın kamp kayıtlarını öneririm sitede vardı diye hatırlıyorum hem klinikle korele anlatıyor son TUS’ta özellikle smt biraz yetersiz kaldi gibi geldi bana
    teşekkür ederim yetersiz gibi geldi bana da kitabı yok tusemin ama smt başladım.dataya bakarım üstüne olmadı. Video hiç izlemem
  • dr.makin64Pzt Oca 14, 2019 3:50 pm
    Iyi günler arkadaşlar sahu için açıklamalı çıkmış tus soruları arıyorum klinik bilimler nasıl ulaşabilir yRDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM dr.makin64@gmail.com
  • TooserPzt Oca 14, 2019 4:00 pm
    Ark.lar ydus pediatri soru çıktı/kitap satan var mı?
  • DrnurayPzt Oca 14, 2019 6:17 pm
    Tusem kamp küçük stajlara hangi hoca geliyo normalde biliyor musunuz
  • gsad1905Sal Oca 15, 2019 12:22 am
    rea_kod yazdı: Uts 6.baskı levent kodal soru bankası artık vipe geçse de sınava kadar baksak biraz admin hocalarım
    6. Baskı sitede var mı bilmiyorum ama 5. Baskı ile ayni kitap nerdeyse
  • ShuminSal Oca 15, 2019 12:57 am
    Şu vip üyelik olayı çok üzücü. Kaynak yok ki yukleyelim
  • rea_kodSal Oca 15, 2019 8:05 am
    gsad1905 yazdı:
    rea_kod yazdı: Uts 6.baskı levent kodal soru bankası artık vipe geçse de sınava kadar baksak biraz admin hocalarım
    6. Baskı sitede var mı bilmiyorum ama 5. Baskı ile ayni kitap nerdeyse
    aradığım cevap buydu. teşekkür ederim hocam :)
  • majezikSal Oca 15, 2019 8:38 am
    İntörn maaşı bırak artmayı düşmüş keşke sınava yapılan zam kadar artsaydı
  • majezikSal Oca 15, 2019 8:40 am
    Herkeste böyle mi acaba?
  • MeatSal Oca 15, 2019 8:48 am
    Hocam bizimki 20TL artmış :') :') :') :') :')
  • AlpErTungaSal Oca 15, 2019 1:38 pm
    bu mesajı beğendi
    dRelaksasyon yazdı:
    AlpErTunga yazdı: Tusworld soru kampi kitabini satacak olan var mi? Veya alip begenen oneren var mi
    beğenenler var ama kamp slaytları vardı ona bakın bence birazda
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 7:00 pm
    glorian yazdı:
    dRelaksasyon yazdı:
    AlpErTunga yazdı: Tusworld soru kampi kitabini satacak olan var mi? Veya alip begenen oneren var mi
    beğenenler var ama kamp slaytları vardı ona bakın bence birazda
    kamp slaytları nerde peki ?
    Sen dalga mı geçiyorsun benle? Aha şurda hatırlarsın yaptığını https://i.hizliresim.com/36vO2p.jpg. VIPTE!! açığa vurmak istemezdim. Demek ki kandırıyorsun milleti.
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 7:06 pm
    VIP olan kişilerin emekleri Üzerinden para kazanmaya ne desem boş. Nasıl sinirlenmiştim yine sinirlendim. Vıpte yoksa arkadaştan bulun, iyi slaytlardı.lakin bende yok ben gördüm sadece.
  • bruce wayneSal Oca 15, 2019 7:56 pm
    dRelaksasyon yazdı:
    glorian yazdı:
    dRelaksasyon yazdı: beğenenler var ama kamp slaytları vardı ona bakın bence birazda
    kamp slaytları nerde peki ?
    Sen dalga mı geçiyorsun benle? Aha şurda hatırlarsın yaptığını https://i.hizliresim.com/36vO2p.jpg. VIPTE!! açığa vurmak istemezdim. Demek ki kandırıyorsun milleti.
    moderatörler bu linki gördü mü acaba
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 8:05 pm
    Kimseyi suçlamak ayıbını ortaya çıkarmak değil niyetim böyle bir durum olduğunu sitede Yazmıştım zamanında ilgilendilerse.
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 8:19 pm
    Bunu Vipte yapar fake hesap ile önemli olan mesajların süzgeçden geçerek iletilmesi bence “para,ücret,link” gibi kelimelere spesifik site programları var uyaran yöneticiyi bilgisayar uzmanından destek alınabilir tüm emek veren Kişiler söz konusu yada vıp lik kaldırılsın ücret gelsin demekle aynı bu.
  • Son_Tus_BükücüSal Oca 15, 2019 8:30 pm
    dRelaksasyon yazdı: Kimseyi suçlamak ayıbını ortaya çıkarmak değil niyetim böyle bir durum olduğunu sitede Yazmıştım zamanında ilgilendilerse.
    böyle bir durum ortaya çıkarılmalı
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 8:52 pm
    Son_Tus_Bükücü yazdı:
    dRelaksasyon yazdı: Kimseyi suçlamak ayıbını ortaya çıkarmak değil niyetim böyle bir durum olduğunu sitede Yazmıştım zamanında ilgilendilerse.
    böyle bir durum ortaya çıkarılmalı
    İfşa olayına hiç girmem ben bu sitede zamanında taktığım şimdi gereksiz olduklarını gördüğüm kişilerden dolayı. Vip lerin hakkı dolayısıyla çok ihtiyacım olsada karakterimden dolayı mod a yazmıştım.Geri dönüş olmadı halloldu diye düşündüm bilemem ben süreci.
  • Son_Tus_BükücüSal Oca 15, 2019 9:02 pm
    @dRelaksasyon siz yapacağınızı yapmışsınız zaten hocam
  • drsurgeonSal Oca 15, 2019 11:00 pm
    bruce wayne yazdı:
    dRelaksasyon yazdı:
    glorian yazdı: kamp slaytları nerde peki ?
    gereken yapildi arkadaşlar merak etmeyin
  • AlcatrazSal Oca 15, 2019 11:01 pm
    bu mesajı beğendi
    drsurgeon yazdı:
    bruce wayne yazdı:
    dRelaksasyon yazdı: Sen dalga mı geçiyorsun benle? Aha şurda hatırlarsın yaptığını https://i.hizliresim.com/36vO2p.jpg. VIPTE!! açığa vurmak istemezdim. Demek ki kandırıyorsun milleti.
  • AlpErTungaSal Oca 15, 2019 11:07 pm
    Vip plusta cerrahi soru bankasi var mi acava
  • maliqenSal Oca 15, 2019 11:07 pm
    Arkadaşlar patolojiden soru bankası önerir misiniz emrullah hoca mı başka mı
  • drsurgeonSal Oca 15, 2019 11:08 pm
    maliqen yazdı: Arkadaşlar patolojiden soru bankası önerir misiniz emrullah hoca mı başka mı
    son kitabı baya iyi hocam tavsiye ederim
  • maliqenSal Oca 15, 2019 11:08 pm
    Teşekkürler hocam alayım
  • frsnSal Oca 15, 2019 11:17 pm
    bu mesajı beğendi
    drsurgeon yazdı:
    bruce wayne yazdı:
    dRelaksasyon yazdı: Sen dalga mı geçiyorsun benle? Aha şurda hatırlarsın yaptığını https://i.hizliresim.com/36vO2p.jpg. VIPTE!! açığa vurmak istemezdim. Demek ki kandırıyorsun milleti.
  • dRelaksasyonSal Oca 15, 2019 11:21 pm
    drsurgeon yazdı:
    maliqen yazdı: Arkadaşlar patolojiden soru bankası önerir misiniz emrullah hoca mı başka mı
    aşırı ayrıntı var deniyor en son işte tutturdum diyecek dediler. Klinisyen pato çözmeye karar vermiştim?
  • poespektusSal Oca 15, 2019 11:24 pm
    bu mesajı beğendi
    dRelaksasyon yazdı:
    drsurgeon yazdı:
    aşırı ayrıntı var deniyor en son işte tutturdum diyecek dediler. Klinisyen pato çözmeye karar vermiştim?
  • maliqenSal Oca 15, 2019 11:32 pm
    Bilemedim hocam iki kitaba da hakim biri yönlendirebilir ancak
  • drozy07Sal Oca 15, 2019 11:35 pm
    Iyi akşamlar arkadaşlar. yıllık bir pratisyen olarak ilk kez tus fikri ile siteye bugün üye oldum. nerden başlamam gerek? önerilerrinizi umuyorum. kitap offline konusunda yardım eder misiniz
  • drozy07Sal Oca 15, 2019 11:35 pm
    5 yıllık olucaktı
  • dRelaksasyonÇrş Oca 16, 2019 12:17 am
    maliqen yazdı: Bilemedim hocam iki kitaba da hakim biri yönlendirebilir ancak
    Klinisyen patoyu arkadaş çözdü beğenmiş bence 65+ iseniz Emrullah hoca yok değilse klinisyen
  • AleynaÇrş Oca 16, 2019 12:30 am
    Merhabalar, ben1. sınıf diş hekimliği için anatomi soru bankası vs bakıyorum. Pdf şeklinde var mı bildiğiniz.Satın almak istemedim daha il yıl olduğumdan ktapların fiyatları biraz pahalı
  • AleynaÇrş Oca 16, 2019 12:31 am
    Yıl sonunda yatay geçiş yapmak istiyorum, bu yüzden biraz kasayım dedim
  • hooptusÇrş Oca 16, 2019 12:54 am
    Arkadaşlar kardiyo göğüste sizce hangi hoca dinlenmeli?
  • hooptusÇrş Oca 16, 2019 12:57 am
    Bir de tusem dahiliye kitabı sizce yeterli mi dizgesi hiç hoşuma gitmedi de daha dönem 5 in tusem dahiliye ile devam mı edeyim yoksa değiştireyim mi sizce?
  • hooptusÇrş Oca 16, 2019 12:57 am
    *5im
  • gsad1905Çrş Oca 16, 2019 1:13 am
    Dahiliye=tusdata
  • gsad1905Çrş Oca 16, 2019 1:14 am
    Kardiyoloji=özgür hoca
  • ririÇrş Oca 16, 2019 1:41 am
    Aramizda yurtdisi tip ogrencileri var midir ?
  • maliqenÇrş Oca 16, 2019 2:00 am
    bu mesajı beğendi
    dRelaksasyon yazdı:
    maliqen yazdı: Bilemedim hocam iki kitaba da hakim biri yönlendirebilir ancak
    Klinisyen patoyu arkadaş çözdü beğenmiş bence 65+ iseniz Emrullah hoca yok değilse klinisyen
  • tberkÇrş Oca 16, 2019 3:18 am
    Klinisyen pato hangisi? Mehmet Sar kitabı olmayan mıydı ?
  • NewtScamenderÇrş Oca 16, 2019 7:21 am
    Kitabın dizgezi ve çizgisi sizin tekrar sayınızla alakalıdır. O kitaba ne kadar çok tekrar atarsanız, o kitap o kadar kolay tekrar edilebilir hale gelir
  • NewtScamenderÇrş Oca 16, 2019 7:22 am
    Tusem Dahiliye kitabı datanın aksine yandal bilgilerini içerdiği açısından bilgileri daha yoğundur.
  • NewtScamenderÇrş Oca 16, 2019 7:24 am
    Tusemde değiştirilecek tek kaynak genel cerrahi. Gerçi son basımını incelemedim düzeltmiş olabilirler. Onun dışı kaynak değiştirmeyin derim
  • NewtScamenderÇrş Oca 16, 2019 7:25 am
    Kitap güzel, bilgi açısından da son derece yeterli. Anlatım açısından da atilla çok iyi.
  • NewtScamenderÇrş Oca 16, 2019 7:26 am
    Tusemin patoloji soru bankası kitaba göre hazırlanmış. O kaynaktan çalışıyorsanız kitapla korele. Başka bir kitaptan çalışıyorsanız detaylı gelmiş olabilir
  • 5 En aktif kullanıcılar

Reputation Toplist

Most popular members: bigbangtheory (1260), Mentor (781), HekimBaba (741), Drceruleus (596), necip (490)

Kimler çevrimiçi

Toplam 100 kullanıcı çevrimiçi :: 22 kayıtlı, 0 gizli ve 78 misafir (son 5 dakika öncesinden itibaren aktif olan kullanıcılar temel alınır)
Bugüne kadar en çok 6285 kişi Pzr Kas 18, 2018 12:14 pm tarihinde çevrimiçi oldu

Kayıtlı kullanıcılar: 0065, bedir571, Bing [Bot], dr.heisenberg, dr.zeynep burcu, dr.özo, fionaeddie, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hazali, kermitkalp, KEYFİX, mrt-efe, nihaneliff, pinkpanther, rookie, sahinyl, suloca, Ts70, Tustustostos, yuppi, zloibra11
Yetkiler: Yöneticiler, Global moderatörler, VIP, Onur üyesi, VIP Plus, Bölüm Moderatörü

İstatistikler

Toplam 31832 mesaj • Toplam 6054 başlık • Toplam 30365 üye • Yeni üyemiz nihaneliff