Gönderen Konu: Tusem pediatri Özgur Hoca  (Okunma sayısı 8253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sarisari

• Kurumunuz: eceabat tsm
Tusem pediatri Özgur Hoca
« : 28 Mayıs 2015, 15:23:22 »
Arkadaslar aranizda tusem pediatri son baskidan calisip nisan tusunda fauda goren var mi?Tamam kitap benzerlerine gore ince ancak ben mi anlamiyorum kitap mi yetersiz anlatim sekli mi bana hitap ediyor bilemedim.tusemden calisan birkac arkadasim da ayni seyi soykedi.tusdata fasikullerden alip bu tusa da oradan calismayi planliyorum ama ayni notu tekrar etmekle tusdataya gecmek arasinda kararsizim.yardimci olursaniz sevinirim

Antitusif.Com

Tusem pediatri Özgur Hoca
« : 28 Mayıs 2015, 15:23:22 »

Çevrimiçi grki13

• VIP
Ynt: Tusem pediatri Özgur Hoca
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2015, 18:04:39 »
Gayet güzel ve yeterli kitap.Özgür hoca yeni soru kitabi cikardi yandal sorularini falan iceriyor. Onunla beraber iyi kombin oluyor. Kitap kisa degil data gibi aralikli ve bosluklu yazilmadigi icin ole geliyor. Bide ozgur hoca cogu konuyu tabloda topladigi icin kisalmalar var. Nisan tusunda kitabi dinleyerek girmistim sadece. Yinede cok soru yakaladim

Çevrimiçi drdeniz34

• VIP
  • Kurumunuz: tıp
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2015, 23:14:13 »
Tusem pediatri ve ozgur hoca cok iyidir.sadece ozgur hocayi dinlemek bile insana cok sey katar..

Çevrimdışı adamındibi

• VIP
  • Kurumunuz: türkiye
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2015, 23:18:43 »
En iyi pediatri tus kaynagi diyebilirim.

Çevrimiçi arya

• VIP
« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2015, 00:14:34 »
hem ses kaydını hem de offlinelerını dinledim ve çok beğendim birçok şeyin mantığını da kendisinden öğrendim iyi anlatıyor bence ama diğer hocalarla kıyaslayamam sadece özgür hocayı dinlediğim için.kitap da güzel geldi bana ama dediğim gibi data falan nasıl hiç bilmiyorum

Antitusif.Com

« Yanıtla #4 : 30 Mayıs 2015, 00:14:34 »

Çevrimdışı sarisari

« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2015, 09:07:55 »
Yorumlar icin cok tesekkur ederim arkadaslar gercekten ne yapacagimi bilmiyordum.Özgur hocanin soru kitabini da alarak pediatri calismaya baslasam iyi olacak.Vakit ayirip cevap verdiginiz icin tekrar tesekkur ederim

Çevrimdışı yevgeni bazarov

• Kurumunuz: minas tirith
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2015, 10:04:27 »
ben de size farklı bir bakış açısı sunayım :) özgür hocadan dinlemedim, kendisi hakkında gördüğüm yorumlar arasında iyiler de var kötülerde. ama bana sorarsanız pediatri klinik branşların içerisindeki en kapsamlı olan ders, tusdata pediatri 3 kitap olarak işleniyor ve her bir kitaba ayrı hoca geliyor. özgür hoca ise tek başına. yanlış anlaşılmasın dediğim gibi ne kendisinden dinledim, ne de tusdata sempatizanıyım ancak tek bir hocanın bu kadar geniş bir branşa tamamiyle hakim olması bana tus bazında biraz zor gibi geliyor.

ek olarak çalışırken zorlandığınız, akmayan bir ders varsa bence ısrar etmenin bir alemi yok. her hocanın yoğurt yiyişi farklı. her tursiyerle uyumlu olmuyor maalesef. eğitimimi tusdata da almama rağmen bir kaç kaynakta tusem'e (biyokimya - farma) ve tustime'a (anatomi) geçtim mesela. kadın doğum kitabım eski ve 500 sayfa olduğu içimden okumak gelmediğinden onu da değiştirdim. bana sorarsanız verim alamıyorsanız, ısrar etmenin alemi yok. ama sınava 3.5 ayın kaldığı ve yeni kaynak - offline vs.'nin de zamanınızı alacağı bir gerçek.

Çevrimiçi Doktorumtrak

• VIP
  • O işler Öyle olmuyor işte..
« Yanıtla #7 : 31 Mayıs 2015, 06:02:18 »
Özgür hocayı dinledim katıldıgım noktalar var zaten bazı yerleri size dahiliye anlatacaklar biyokımyada anlatacaklar dıye pas gecıyor ama genele bakacak olursak sadece dersını dınleyerek  10 dogru artırdım
Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin." Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Osheanin

• VIP
  • Kurumunuz: Doctors Without Borders
« Yanıtla #8 : 31 Mayıs 2015, 09:45:24 »
Bende aynı ikilemdeydim. Nisan tusuna Özgür hocadan çaılışıp girdim genel olarak yaptırdı ama eylül tusuna gireceksen zaman açısından kaynak değiştirmek zor bir iş. Benim şahsi fikrim tekrar etmen yeterli olacak ama genede cevap kendinde saklı  :)

Çevrimdışı sarisari

« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2015, 10:26:24 »
Bende aynı ikilemdeydim. Nisan tusuna Özgür hocadan çaılışıp girdim genel olarak yaptırdı ama eylül tusuna gireceksen zaman açısından kaynak değiştirmek zor bir iş. Benim şahsi fikrim tekrar etmen yeterli olacak ama genede cevap kendinde saklı  :)
ben soru kitabiyla birlikte ozgur hocanin kitabini tekrar etme karari aldim.umarim sonuclari iyi olur da buradan paylasiriz

Antitusif.Com

« Yanıtla #9 : 31 Mayıs 2015, 10:26:24 »

Çevrimiçi arya

• VIP
« Yanıtla #10 : 31 Mayıs 2015, 15:29:06 »
özgür hocanın yeni soru kitabından bahsedilmiş, alan inceleyen varsa yorum yapabilir mi?

« Yanıtla #11 : 18 Haziran 2015, 15:15:15 »
özgür hocanın soru bankasını çözen arkadaşlar varsa yorum yapabilirler mi acaba? birde içerisinde toplamda kaç soru var? soruların açıklamaları nasıl? yani mota mot soruyla alakalı açıklama mı koymuşlar yoksa "şundan dolayı şu değildir" ya da "bahsedilen bulgu bunda görülmez, şunda görülür" gibi insanın ufkunu açan açıklamalar var mı?

Çevrimdışı egeli21

• Kurumunuz: YURTİÇİ
« Yanıtla #12 : 19 Haziran 2015, 01:16:36 »
ben de size farklı bir bakış açısı sunayım :) özgür hocadan dinlemedim, kendisi hakkında gördüğüm yorumlar arasında iyiler de var kötülerde. ama bana sorarsanız pediatri klinik branşların içerisindeki en kapsamlı olan ders, tusdata pediatri 3 kitap olarak işleniyor ve her bir kitaba ayrı hoca geliyor. özgür hoca ise tek başına. yanlış anlaşılmasın dediğim gibi ne kendisinden dinledim, ne de tusdata sempatizanıyım ancak tek bir hocanın bu kadar geniş bir branşa tamamiyle hakim olması bana tus bazında biraz zor gibi geliyor.

ek olarak çalışırken zorlandığınız, akmayan bir ders varsa bence ısrar etmenin bir alemi yok. her hocanın yoğurt yiyişi farklı. her tursiyerle uyumlu olmuyor maalesef. eğitimimi tusdata da almama rağmen bir kaç kaynakta tusem'e (biyokimya - farma) ve tustime'a (anatomi) geçtim mesela. kadın doğum kitabım eski ve 500 sayfa olduğu içimden okumak gelmediğinden onu da değiştirdim. bana sorarsanız verim alamıyorsanız, ısrar etmenin alemi yok. ama sınava 3.5 ayın kaldığı ve yeni kaynak - offline vs.'nin de zamanınızı alacağı bir gerçek.

özgür hocadan offline ve datanın ses kayıtlarını dinlemiş birisi olarak kesinlikle özgür hoca fark atar diyorum, sırfgenel kanaat data data data diye set olarak aldım ancak  farma biyokimya kesinlikle tusem, kadın doğumda olabilir, anatomi smt, datanın (pediatri özelinde)hocalarının anlattığı hikaye süresince tekrar tekrar üzerinden geçiyor, atladığı noktalar var mı, elbette ama totale bakmak lazım, bir haftamı ayırırım diyorsan özgür hocadan dinle derim

« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2015, 21:52:42 »
özgür hocanın kitabını çözen bilen var mıdır?

Çevrimdışı dr.haydar

• Kurumunuz: doktor
« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2015, 03:35:41 »
Benim peiatride sıkıntım var arkadaşlar. Özgür Hoca' yı genel anlamda önerir misiniz?

Antitusif.Com

« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2015, 03:35:41 »