Gönderen Konu: TUSDATA mı yoksa TUSEM mi iyidir?  (Okunma sayısı 10689 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi yıldırım1992

• VIP
  • Kurumunuz: Gaziantep üniversitesi tıp fakültesi
TUSDATA mı yoksa TUSEM mi iyidir?
« : 20 Ekim 2013, 16:27:56 »
Arkadaşlar ve Değerli Hocalarım Sizce ''tusdata'' mı yoksa ''tusem'' mi iyidir?Hangisini seçmeliyim dersane,kaynak kitaplar,notlar,hocalar bakımından yani kısaca her bakımdan.yorumlarınızı bekliyorum özelliklede her 2 sini de görüp tecrübe etmiş olanlardan!Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.Hepinize iyi çalışmalar :)

Antitusif.Com

TUSDATA mı yoksa TUSEM mi iyidir?
« : 20 Ekim 2013, 16:27:56 »

Çevrimdışı zeynepz

• VIP
  • Kurumunuz: Hogwarts
Ynt: TUSDATA mı yoksa TUSEM mi iyidir?
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2013, 16:46:11 »
Bence en iyisi antitusiftir  ikisinde de çok iyi hocalarda çok kötü hocalarda var  birine iyi desek bile  muhtemelen şehrinize  bütün iyi hocalar gitmeyecek. buradan en iyi hocaları seçip dinlemek bence en mantıklısı hem ses kaydını istediğiniz kadar hızlandırıp zamanda kaybetmezsiniz.

Çevrimdışı simyaci91

« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2013, 17:13:45 »
genelde tusemin temel bilimleri iyi oluyr data nında klinikleri iyi oluyor

Çevrimdışı mummy

• VIP
  • Kurumunuz: tıp fak
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2013, 21:14:32 »
tusemin temeli değil,mikrobiyolloji,farmakoloji ve biyokimyası daha iyi.o da hocaları gelirse.ben tuseme gittim.şimdiki aklım olsa dataya giderim.daha profesyoneller en azından.
bu söylediğim ikisi arasındaki tercih için sadece.yoksa al birini vur ötekine hepsinin amacı: para para para

Çevrimdışı sailornur

• VIP
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2013, 10:25:15 »
o kadar da değil yaw mummy , öğrencilik zamanımın bir kısmında ben de bu yanılgıya varmıştım ama paranın başka daha kolay yerlerden geleceğini anlayınca vazgeçtim. süreç çok kolay sayılmaz, karşılıklı olarak emanetlere sahip çıkmak da küçük iş değil.

ikisiyle de kazananlar var. kitaplarını, dershanenin fiziki koşullarını, arkadaşlarının dağılımını da dikkate alabilirsin. ayrıca dershaneye gidecek değilsen zeynep'e kesinlikle katılıyorum :)
Bakara153: -Gerçekten Allah, sabredenlerle beraberdir.

Antitusif.Com

« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2013, 10:25:15 »